Witam!!

Coraz czesciej zdarza sie ze na treningu powtarzaja sie jakies zagrania z wczesniejszych treningow ale zawsze znajdzie sie cos nowego a jak pojawia sie stare zagrania to nic nie stoi na przeszkodzie je przeanalizowac jeszcze raz.

**********ZAGRANIE I**********

TRASH HAND PRZECIW JEDNEMU PRZECIWNIKOWI BYLISMY AGRESORAMI

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with J:diamond: , A:diamond:
2 folds, MP2 calls $0.10, 4 folds, Hero raises to $0.50, MP2 calls $0.40.

Rozdanie przerabiane przez nas wczesniej ale warto powtorzyc aby uswiadomic wam ze nie wolno sie wchac w stosowaniu CB. Podbijam standardowo mam jednego wolajacego wchodze na flopa.

Flop: ($1.05) T:club: , 6:diamond: , 7:heart: (2 players)
Hero bets $0.70, MP2 folds.

Tutaj nic nie trafiam ale jestme pierwszy do podbicia no i oczywiscie musze dac szanse przeciwnikowi na spasowanie jego reki zagrywam 2/3 puli. Przeciwnik pasuje no i o to wlasnie nam chodzilo.

Final Pot: $1.75

**********ZAGRANIE II**********

TRASH HAND NA FLOPI SPRAWDZONE PRZEZ JEDEGO PRZECIWNIKA

Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with K:club: , A:spade:
2 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, BU calls $0.40, 2 folds.

Zagrywam 4*BB mam jedna osobe ktora mnie sprawdza.

Flop: ($0.95) 4:spade: , 5:club: , 9:spade: (2 players)
Hero bets $0.70, BU calls $0.70.

Tak jak bylo wczesniej na flopie nic nie trafiam klasyfikuje moja reke jako trashhand no i stosuje CB ktore tym razem zostaje jednak sprawdzone.

Turn: ($2.35) K:spade: (2 players)
Hero bets $0.63 (All-In), BU calls $0.63.

Na turnie trafiam mojego K co sprawia ze mam made hand no a jak na turnie trzymamy made hand to gramy oczywiscie all in. Co jednak chcial bym podkreslic gdybym nie trafil to bym oczywiscie gral juz check/fold.

River: ($3.61) 2:spade:

Final Pot: $3.61

Results follow (highlight to see):
Hero shows [ Kc, As ] a flush, Ace high
BU shows [ 7d, 7c ] a pair of Sevens
Hero wins $3.43 USD with a flush, Ace high.

**********ZAGRANIE III**********

TRASH HAND JESZCZE RAZ

Preflop: Hero is BB with Q:diamond: , K:diamond: . MP3 posts a blind of $0.10.
UTG+2 calls $0.10, 2 folds, MP3 checks, CO folds, BU calls $0.10, SB folds, Hero raises to $0.60, 2 folds, BU calls $0.50.

Zagranie typowe KQ wchodze na flopa z jednym przeciwnikiem.

Flop: ($1.45) 2:heart: , A:heart: , 3:club: (2 players)
Hero bets $0.70, BU folds.

Tutaj musze sklasyfikowac moja reke jako trash hand, ale jako ze jestem pierwszy do podbicia to sie nie wacham grac. Zawsze musimy dac szanse przeciwnikowi do spasowania jezeli bylismy agresorami wchodzimy na flopa z jednym przeciwnikiem i jestesmy pierwsi do podbicia lub nasz przeciwnik naciska check.

Final Pot: $2.15

**********ZAGRANIE IV**********

MADE HAND ZAWSZE AGRESYWNIE (OMOWIENIE TRASH HAND JEZELI NASZ STACK RAZY 2 JEST MNIEJSZY OD PULI)

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is CO with K:diamond: , A:diamond:
2 folds, MP1 raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.20, 3 folds, MP1 calls $0.80.

Stosuje standardowe podbicie po podbiciu przedemna 3 razy podbicie przedemna 1,2

Flop: ($2.55) J:heart: , 7:heart: , A:club: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $0.79 (All-In), MP1 calls $0.79.

Wchodze na flopa i trafiam mojego asa oczywiscie gram all in, ale co chcial bym podkreslic gdybym nie trafil tu asa to i tak bym gral niezaleznie od wszystkiego juz all in poniewaz bylem agresorem na pre flop a na flopie moj stac byl mniejszy conajmniej dwa razy od puli.

Turn: ($4.13) A:spade:
River: ($4.13) 5:heart:

Final Pot: $4.13

Results follow (highlight to see):
Hero shows [ Kd, Ad ] three of a kind, Aces
MP1 shows [ Qd, Ah ] three of a kind, Aces
Hero wins $3.93 USD with three of a kind, Aces with King kicker.

**********PODSUMOWANIE**********

Kilka najciekawszych zagran jezeli macie jakies pytania smialo pytajcie!!Pzdr do nastepnego treningu!!