Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] JJ $10Nl Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $10.38
      BB: $45.27 (Super-agresywny. Nie wiem, z jakimi rękoma gra, bo większość rozdań wygrywa przed showdown, ale gra b.dużo, więc pewnie loose)

Preflop: Hero is in SB with J J (9 players)
      5 folds, CO calls $0.10, BU folds, Hero raises to $0.50, BB calls $0.50, CO calls $0.50

flop ($1.50): 2 3 3 (3 players)
      Hero bets $1.50, BB raises to $4.50, CO folds, Hero ???

Co robić w takich sytuacjach? Czy chcę inwestować całego stacka w overparę?
  • 6 odpowiedzi
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      jak dla mnie OLA, call jest najgorszym rozwiazaniem bo jak trafil ta 3 to i tak wyciagnie od Ciebie siano na turnie i river, natomiast jak nietrafil to jak zagrasz OLA byc moze nie bedzie chcial ryzykowac ze swoim KT albo jakims innym shitem jak gra loose, zreszta na moje nawet jakby gral tight to tutaj dalbym OLA
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Preflop do .60$ bo nie masz pozycji.
      Na flopie daję all-in i patrzę jak przegrywam z A3. =)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Większy raise PF tak do 60c bo jesteś OOP. Na flopie masz dwa wyjścia, albo push albo fold - to już zostawiam dla readów. Jednak jestem niemal w 100% przekonany, że koleś ma niskiego/średniego pocketa :) To jest flop marzenie dla kogoś z 44-99 i dlatego broni ręki. Pocketa widać po jego zachowaniu na pre-flopie. Najpierw limp później call twojego raise. Zobaczył niskiego flopa, oczy mu się zaświeciły, przeczytał Cię, jako TAGa na AK AQ AJ i dawaj raisuje. Nikt tak na prawdę przy zdrowych zmysłach nie chciałby cię zrzucać z ręki gdyby miał tripla czy full house, więc to raczej wykluczam. Pamiętaj, że na tych stawkach gracze baaaaaaardzo lubią grać slowplay :) z silnymi układami. W tym konkretnym wypadku zalecałbym push.

Pozdro
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      W takim razie, mogę spokojnie pokazać, co było dalej :) . Też wybrałem push.

flop ($1.50): 2 3 3 (3 players)
      Hero bets $1.50, BB raises to $4.50, CO folds, Hero raises to $9.88 (all-in), BB calls $9.88

turn ($21.26): T
      river ($21.26): 8

Showdown:
      BB shows Q 2
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      LOL!! No co za gość , na jaka reke on u Ciebie liczył...Fizoloff miał całkowita racje, obstawił Cie na jakieś Ax i chciał Cie zrzucić z tej reki z tym jego monsterem :D
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      zawsze pushuje bo to zazwyczaj sredni pocket jest :)