Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 66 $10Nl Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $13.75
      MP+2: $29.20

Preflop: Hero is in BU with 6 6 (9 handed)
      3 folds, MP+2 calls $0.10, MP+3 calls $0.10, CU folds, Hero calls $0.10, SB calls $0.10, BB checks

flop ($0.50): 5 K 5 (5 players)
      4 checks, Hero bets $0.50, 2 folds, MP+2 calls $0.50, MP+3 folds

turn ($1.50): A
      Hero bets $1.00, MP+2 calls $1.00

river ($3.50): T
      2 checks

Skoro granie drawów mam obcykane, czas przejść do niskich pocketów :) .
      Na flopie, skoro nikt nie obstawiał, pomyślałem, że mam najlepszą rękę.
      Na turnie, pomyślałem, że przestraszył się asa tak samo, jak ja :) .

Dobrze?
  • 5 odpowiedzi
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      bijesz tylko nietrafionego flusha, kazda karta na stole cie bije, wg mnie po prostu check/fold w szczegolnosci ze to jest fr i gra sie po prostu tag abc
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      moim zdaniem bez sensu, przeciez to sa 4 osoby = 8 kart i nikt nie ma miec krola? moim zdaniem to bylo fajne ze mozna bylo dostac tu free card i zobaczyc czy na turnie ktos moze miec wyzszy uklad i wtedy ewentualnie zabetowac. A tym betem na flopie czego sie dowiedzielismy?

ja bym tutaj gral check flop i zobaczyl co sie dzieje na turnie
    • wojtaz
      wojtaz
      Brąz
      na forum od: 27.07.2007 Posty: 41
      niskie pockety gra się bardzo prosto: albo trafiłes trójke i obstawiasz jak szalony albo check/fold a już w szczególności przy 5 osobach na flopie.
      Kombinowanie przy 4 przeciwnikach na takim flopie to wyrzucanie kasy w błoto.

Mysle też że wogóle wnioskowanie typu: nikt nie obstawiał więc nikt nic nie ma - jest poważnym błędem(na pewno przy tylu osobach na flopie). Pamiętaj że grasz na 10NL gdzie co 2gi gracz wykazuje brak wszelkiej logiki . Lepiej grać według prostych reguł - nie ma trójki - nie grasz dalej. Nie da się wyciągać logicznych wniosków z całkowicie nielogicznych zagrań:)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No nie powiem, ale walnąłeś jak orzeł w transformator :) Nie kombinuj!!!
      Kto na tych stawkach kombinuje, ten najwięcej traci. :)

A teraz jak grać niskie pockety. Jest oczywista różnica pomiędzy tym jak grasz na FR i jak na SH. Ale jeden wspólny mianownik jest ZAWSZE - grasz zgodnie z agresją PF. Jeżeli zdecydujesz się na bet z niskim czy średnim pocketem PF z później pozycji, to owszem masz prawo cont-betować na flopie (zgodnie z zasadami cont-beta oczywiście, czyli nie przeciwko 5 graczom i nie raisujesz czyjegoś beta). Jeżeli nie byłeś agresorem, tylko limperem PF to nie masz żadnego prawa betować z niskim pocketem na flopie, czyba że wypadną 3 jednakowe karty i masz FH. Betujesz tylko wtedy, gdy trafisz seta albo wyżej. Czyli tak jak napisał wojtaz

Original od wojtaz
      niskie pockety gra się bardzo prosto: albo trafiłes trójke i obstawiasz jak szalony albo check/fold
      Original od wojtaz
      Nie da się wyciągać logicznych wniosków z całkowicie nielogicznych zagrań:)
      Nic dodać nic ująć :) Jednak logika z prawdą nie ma nic wspólnego :) Ponieważ logika to wyłącznie schematy wnioskowania, które nie odnoszą się do rzeczywistości. W te schematy wstawiamy zdania, z których wnioskujemy. Tok myślenia może być prawidłowy wedle zasad logiki arystotelesowskiej (klasycznej), ale zawsze wymaga jakiś założeń
      a priori z których wnioskujesz - w pokerze są to read na graczu i pewne prawidłowości w zachowaniu. Jeżeli założysz "nieprawdę" to nawet logicznie myśląc wynik jest nieprawdziwy.
      Grając przeciwko gościom, którzy betują kiedy im się podoba i checkują jak wskazówka zegarka jest na parzystej minucie nie masz praktycznie żadnych szans na prawdziwe założenia :) Chyba że fart. Ale to już osobny temat i chyba off-top :)

Pozdro
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Nie kombinuj!
      Kto na tych stawkach kombinuje, ten najwięcej traci.
      Nie da się wyciągać logicznych wniosków z całkowicie nielogicznych zagrań
      Powinienem to sobie wytatuować na dłoni, bo za często o tym zapominam :)

Dzięki