Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 8.10.07

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!

Zgodnie z obietnica wrzucam najciekawsze rence z naszego ostatniego treningu. Co chcial bym dodac bo nie wiem czy dostatecznie to zabrzmialo w treningu. Ten trening to juz kolejny ktory koncze duzym plusem zakonczylem go z +6,23$ ale nie zawsze koncze sesje na plusie to byl naprawde duzy zysk jak wam nie wychodzi nie przejmujcie sie tym totalnie, jezeli bedziecie trzymali sie zasad musi byc ok!!Nie sugerujcie sie tym ze gram "tak samo jak on" a mi nie wychodzi!!MUSI sie udac!!

Wracajac do rak!!Znow wyszlo duzo zagran z trash hand!!Przedstawie set i reakcji na podbicie za nami jak trzymamy made hand na flopie!!Wrzuce jedna reke z asami aby wam pokazac i podkreslic ze AA ZAWSZE podbijamy. Prosze nie zwalniajcie gry z set albo AA KK (to jest czesty blad ktory widze na pp) musicie zbierac punkty i wyrabiac bonus +100$ zobaczycie o ile bedzie latwiej grac jak dostaniecie +100$ nie bedzie juz tak nerwowo!!

**********ZAGRANIE I**********

TRASH HAND NA FLOPIE PRZECIWKO JEDNEMU PRZECIWNIKOWI

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with K:heart: , K:diamond:
      UTG+1 folds, UTG+2 calls $0.10, 4 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, UTG+2 calls $0.40.

Jeszcze raz bedziemy mieli okazje omowic trash hand!! Zagrywam standardowym podbiciem 4*BB+BB (za wolajacego) z KK na rece mam jednego sprawdzajacego!!

Flop: ($1.15) 7:heart: , A:spade: , 3:heart: (2 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $0.70, UTG+2 folds.

Wchodzimy na flopa niestety wypada A co oznacza ze wypada sklasyfikowac nasza reke jako trash!!Nasz przeciwnik daje check. Ustalam sytuacje w jakiej jestem: Bylem agresorem, trzymam trash hand, mam jednego przeciwnika ktory daje check!!Musze podbic zastosowac CB. Conajmniej 2/3 puli zagrywam orientacyjnie 0.70$. Przeciwnik daje fold. Co by sie stalo gdyby podbil??Musimy dac pas. W czasie treningu padlo pytanie a co jak da call?? W tedy gramy check/fold az do momentu kiedyi nie mamy made hand!!

Final Pot: $1.85

**********ZAGRANIE II**********

TROJKA TRAFIONA NA TURN

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 4:club: , J:spade:
      3 folds, MP2 calls $0.10, 2 folds, BU calls $0.10, SB calls $0.05, Hero checks.

Jestem na bb dostaje reke nie opisana w SHC zagrywam check.

Flop: ($0.40) J:heart: , T:heart: , 3:diamond: (4 players)
      SB checks, Hero checks, MP2 checks, BU checks.

nA flopie dostaje top pair ale moim kickerem jest 4 nie moge tego grac!!Przypominam jezeli wchodzicie z BB to mozecie grac top pair tylko z As lub K jako kicker!!Daje check!!

Turn: ($0.40) J:diamond: (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.40, MP2 calls $0.40, 2 folds.

Wpada 2 J co aje mi trojek. Klasyfikuje moja reke jako made hand i MUSZE grac agresywnie!!zagrywam conajmniej 2/3 puli a w tym przypadku pule przeciwnik mnie sprawdza.

River: ($1.20) 8:spade: (2 players)
      Hero bets $1.20, MP2 calls $1.20.

Na river nadal trzymam made hand nic sie nie zastanawiam gram conajmniej pot!!

Final Pot: $3.60

Results follow (highlight to see):
      Hero shows [ 4c, Js ] three of a kind, Jacks
      MP2 shows [ Ac, Tc ] two pairs, Jacks and Tens
      Hero wins $3.42 USD with three of a kind, Jacks.

**********ZAGRANIE III**********

SET

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is SB with T:club: , T:diamond:
      UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, 6 folds, Hero raises to $0.60, 2 folds, UTG+1 calls $0.50.

TT na sb standardowe podbicie zgodnie z SHC.

Flop: ($1.40) T:spade: , 3:heart: , 6:club: (2 players)
      Hero bets $1.20 (All-In), UTG+1 calls $1.20.

Trafiam do mojej pary T co znacza ze mam trojke!!Made hand!!Jak gramy taki uklad oczywiscie jezeli 1,5 stacku jest wieksze od tego cotrzymamy w puli gramy all in!!NIGDY nie zwalniajcie gry z trojka(set)!!

Turn: ($3.80) 7:heart:
      River: ($3.80) A:heart:

Final Pot: $3.80

UTG+1 shows [ 5s, Js ] high card Ace
      Hero shows [ Tc, Td ] three of a kind, Tens
      Hero wins $3.61 USD with three of a kind, Tens.

**********ZAGRANIA IV**********

REAKCJA NA PODBICIE ZA NAMI

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is BU with A:spade: , K:heart:
      2 folds, MP2 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.60, SB raises to $1.90 (All-In), 2 folds, Hero raises to $1.85 (All-In).

A K na rece. Jeszcze raz przedstawiam wam reakcje na podbicie za wami. Z tym ukladem podbijam zgodnie z SHC ale za mna dochodzi do zagania All in. Porownuje to co wlozylem do puli w stosunku do tego co mam w stacku. 1,25$ : 0.60$ okolo 2:1 z takim ukladem musimy grac all in. Powiedzialem to na treningu nigdy nie mozecie zawachac sie grac z A K jesli strategi to nakazuje!!

Flop: ($3.95) 5:heart: , 5:spade: , 9:club:
      Turn: ($3.95) T:spade:
      River: ($3.95) 2:heart:

Final Pot: $3.95

Hero shows [ As, Kh ] a pair of Fives
      SB shows [ Kd, Ac ] a pair of Fives
      SB wins $0.05 USD with a pair of Fives.
      Hero wins $1.90 USD with a pair of Fives.
      SB wins $1.90 USD with a pair of Fives.

**********ZAGRANIE V**********

AS AS PODBICIE PRZED NAMI NA FLOPIE KIEDY TRZYMAMY MADE HAND

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is CO with A:club: , A:diamond:
      3 folds, MP3 calls $0.10, Hero raises to $0.50, 3 folds, MP3 calls $0.40.

Obiecane zagranie z asami. PODBIJAM AA zgodnie z zasadami. Zawsze podbijajcie asy!!

Flop: ($1.15) K:heart: , 9:heart: , 6:spade: (2 players)
      MP3 bets $0.60, Hero raises to $1.50 (All-In), MP3 calls $0.90.

Turn: ($4.15) Q:heart:
      River: ($4.15) 6:club:

Final Pot: $4.15

Hero shows [ Ac, Ad ] two pairs, Aces and Sixes
      MP3 shows [ Kc, Qs ] two pairs, Kings and Queens
      Hero wins $3.95 USD with two pairs, Aces and Sixes.

**********PODSUMOWANIE**********

Kategoryczne trzymanie sie zasad!!Nie kombinowanie to podstawa sukcesu!!Wraz z biegiem czasu nabieramy doswiadczenia i rozwijamy sie najwazniejsze jest nie zbankrutowac przez glupote na poczatku naszej kariery pokerowej. Made hand ZAWSZE gramy agresywnie. Kazdy set AA musicie podbijac!! Czekam na wasze pytania oraz zachecam dow stawiania rozdan na forum!!
  • 1 odpowiedź