Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AJo $10NL BSS

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero - $19.15
      BU - $4.35 (na stół wszedł z $5)
      MP+2 - $13.36 (0 readów)

Preflop: Hero is in UTG+3 with A J (8 handed)
      Hero raises to $0.30, 1 fold, MP+2 calls $0.30, 2 folds, BU calls $0.30, 2 folds

flop: ($1.05) 7 K Q (3 players)
      Hero bets $0.70, MP+2 calls $0.70, BU calls $0.70

turn: ($3.15) A
      Hero bets $2, 1 fold, BU calls $2

river: ($7.15) Q
      Hero checks, BU bets $1, Hero calls $1

Na preflopie powinienem był zrobić większy raise. $0.50?
      CB dobry?
      Reszta dobrze?
  • 3 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Zdecydowanie za mały raise PF i to jeszcze bez pozycji z AJo. Cont-bet na dwóch graczy bez pozycji - możnaby dyskutować. Ja osobiście bym tu nie cont-betował, masz koszmarny flop dla AJ i dwóch graczy za sobą. Ja raczej w takich wypadkach odpuszczam sobie całkiem bo tylko T tak naprawdę daje Ci jakąś pewność, a to są 4 outy.

Na turnie gdy wpadł A dalej nie masz żadnych przesłanek, żeby myśleć, że masz najlepszą rękę. Niestety. Callowanie z JTo 3BB z buttona to normalka. Ten bet już jakiś wymuszony - znowu robi Ci się wielka pula i jakby koleś betnął na river więcej musiałbyś niestety callować.

Ogólnie - więcej agresji PF, skup się bardziej nad tym w jakiej sytuacji grasz a nie na tym, co grasz - czytaj dokładnie teksturę boardu oraz zachowanie przeciwników i pilnuj wielkość pota, bo wymyka Ci się to spod kontroli.

Pozdro
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Ok, czyli ogółem gram za słabo na preflopie, a za agresywnie na postflopie?

A jaki powinien być bet na preflopie przeciwko luźnym przeciwnikom? $0.50, $0.60?

Złóżmy, że na turnie ja bym poczekał, a przeciwnik za mną obstawi. Co wtedy? Fold?
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Po pierwsze betuj na tych stawkach raczej zgodnie z 4+1 za limpa i dokładaj za to, że jesteś bez pozycji. To standardowe podbicie. W tym wypadku faktycznie ok 50-60c właśnie po to, żeby mieć jak najmniej ludzi za sobą. Na takim flopie po prostu grasz c/f, on wybitnie nie spasił więc nie ma co się pchać w durne wymiany.

Pozdro