Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] QQ nl10

• Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      CO:
      $1,77
      SB:
      $7,67
      BB:
      $3,43
      UTG:
      $1,15
      UTG+1:
      $2,24
      MP1:
      $11,77
      MP2:
      $11,07
      Hero:
      $11,34
      BU:
      $10,82
      MP3:
      $2

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+2 with Q:spade: , Q:diamond:
      2 folds, Hero raises to $0,35, MP1 calls $0,35, 6 folds.

Flop: ($0,85) 4:spade: , 5:spade: , A:spade: (2 players)
      Hero bets $0,60, MP1 calls $0,60.

Turn: ($2,05) 6:club: (2 players)
      Hero bets $1, MP1 calls $1,00.

River: ($4,05) 9:spade: (2 players)
      Hero bets $2, MP1 raises to $4,90,Hero ??

Final Pot: $10,95

Powinnienem to callować ?Co on moze mieć, ja go postawiłem na AK i sie przestraszyłem ze bedzie miał tan kolor z wyższym od mojego kickerem...
  • 2 odpowiedzi
    • wojtaz
      wojtaz
      Brąz
      na forum od: 27.07.2007 Posty: 41
      Ax Kspade to jedyna ręka która cie pokonuje - jest masa rąk które by tak zagrały a są gorsze od twojej. jak dla mnie oczywisty call
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Dalczego taki słaby raise PF? 3,5 BB z QQ bez pozycji to zdecydowanie za mało. Grając pockety QQ KK nie chcesz mieć więcej niż jednego callera na flopie i to jeszcze jak jesteś OOP, a taki raise przy dobrym wietrze może callnąć nawet 4 chłopa i na flopie masz zazwyczaj grube problemy. To po pierwsze. Po drugie, nie wiem, na jakiej podstawie obstawiłeś go na AK? Po czym to wnioskowałeś? Po callowaniu non stop? To jakaś paranoja :) . AK to raczej karta którą bym tu WYKLUCZYŁ! Po pierwsze - z AK się robi re-raise PF i mało kto calluje tego handa w dodatku bez pozycji i po tak małym raise. Po drugie mając AxKs raczej koleś powinien budować pota na turnie niż callować twój bet 1$.

Na river biją Cię dwie ręce - KsX oraz 2s3s - więc ez call niektórzy nawet zagraliby w takiej sytuacji push, ponieważ dobrze licząc na dłuższą metę się to opłaca ze względu na małą ilość rąk jaka Cię bije, jednak pozostanę przy call.

Pozdro