[NL100+] Nl400

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Replayer
      SB ($195)
      Hero ($661)
      UTG ($1,047)
      CO ($445)
      BTN ($518)

Dealt to Hero A:spade: A:heart:

fold, fold, BTN raises to $12, fold, Hero raises to $40, BTN calls $28

FLOP ($82) 7:heart: 6:diamond: 2:heart:

Hero checks, BTN checks

TURN ($82) 7:heart: 6:diamond: 2:heart: 7:club:

Hero checks, BTN bets $48, Hero calls $48

RIVER ($178) 7:heart: 6:diamond: 2:heart: 7:club: Q:heart:

Hero checks, BTN bets $124, Hero calls $124

BTN 28/22 fold to 3b z btn 44% 4bet range 3,4 fold to cbet in 3b 50% raise cbet ip 13% bet vs missed cbet 83% agg freq f 40 t 28 r 28 WWSF 46

notki:
      -call sqz ip z 66
      -call c/r ip i x/f t when board paired

Brak cbeta spowodowany jest tym, że koles nie był agresywny w 3b potach dlatego nie spodziewam się raisów od niego na tym boardzie szczegolnie ze ja blokuje mase kombinacji FD, dodatkowo chciałem balansować swoje x/r na tym flopie z drawami i nutsami, a koles ktory betuje 80% vs missed cbet doskonale sie do tego nadawał.
      T: flop poszedl x-x wiec wiem, że on nie ma FD, OP,7x w zasadzie nie ma nic co ma SD value ewentualnie Ahigh, postanowiłem znow zaczekac z myslą, że bedzie betowal swoje air chociaż teraz: 1.raczej nie ma air bo betowal by je na flopie 2.skoro ma Ahigh to on sprawdza bet na turnie/a sam checka back ponownie liczac na SDvalue -> dlatego teraz sklaniam sie do betu na turnie, w kazdym razie w trakcie gry tok myslenia byl taki zeby wyindukować blef na turnie i byc moze na river grajac x/c na turnie bo x/r nie ma sensu skoro koles nie ma z czym sprawdzic.
      R:Trafia AQ on nie ma flusha -> powinienem grac x/rAI liczac na call od własnie AQ.
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      No moim zdaniem on 7x betuje na flopie czesto, bo chce chronic swoj uklad, inaczej mowiac musz nutsy na riverze i moze byc value w c/rAI, ale wiesz, to kwestia, czy on wie, ze ty nic nie reprezentujesz i wie, ze to jest mocne, jak on to tez wie etc.

Imo bet flop i tak jest lepszy, bo jego range tutaj ma mase rak, tkore sa OC lub parkami na boardzie, wiec chcesz value. Oczywiscie mozesz balansowac, ale imo max. value = bet. c/r dla balancingu to opcja, ale nie oszukujmy sie, jaka masz historie z nim?

Jak on gra check, to ja sam betuje turn, bo tez nic nie repeujemy, moze on bedzie bluffraisowal, wtedy gramy calldown po prostu. A river to jest close, bo on pewnie moze tez miec flushy tutaj, pytanie jest, czy umie foldowac je na sparowanym boardzie, gdzie on nie ma nutflushow.

Imo troche misplayed ;/