[NL20-NL50] AQs NL50

• PyqPyk
      PyqPyk
      Brąz
      na forum od: 24.11.2008 Posty: 4 768
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Full Tilt
      SB ($50)
      BB ($60.60)
      UTG ($40.80)
      CO ($28.55)
      Hero ($50)

Dealt to Hero A:diamond: Q:diamond:

UTG raises to $1.50, fold, Hero calls $1.50, fold, fold

FLOP ($3.75) 6:heart: Q:club: 5:club:

UTG bets $2.75, Hero calls $2.75

TURN ($9.25) 6:heart: Q:club: 5:club: T:diamond:

UTG bets $6.50, Hero calls $6.50

RIVER ($22.25) 6:heart: Q:club: 5:club: T:diamond: 2:heart:

UTG bets $30, Hero folds

UTG wins $21.15

UTG to całkowity Unk , chyba 4 rozdanie z nim

Standardowy UTG PFR range to pewnie 22+, ATs+, AJo+, KQ, czasem KJs + jakies suited connectors.

Ogólnie co do rozdania to oczywiście po pierwsze jest to linia monstera . Tylko zastanawiam mnie czy można zakładać że unk tu raz na jakiś czas 3-barreluje, overplay'uje KQ,KJ ?

Czy na flopie lub turn jest dopuszczalny raise w celu reprezentacji draw'a?
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Na uknown razcej tez nie raisuje for value. Moge ci tylko powiedziec, ze jak ja w tym miesiacu callowalem AK/AQ na regow/unknown w celach, by ich lightowo raisowac na boardach z TP, to zawsze zobaczylem lepsze rece na SD. Nikt nie robil calldown z KQ/AQ np., a gram conieco wyzej :p.

Na riverze to jest close. Jezeli on ma value hand i wszystkie drawy sa busto, to czemu niby chce overbetowac river for value? On tak tylko tworzy fold equity. Ja tutaj pewnie czesto snapuje. Jak foldujesz, to po prostu, bo sadzisz, ze on nigdy nie blefuje, ale moim zdaniem on ma tutaj wiecej busted rak i overplayow, bo twoja reka wyglada wlasnie na to co jest lub drawa. Drawy to on bije, a twoja reke musi wypchac overbetem.