[NL2-NL16] NL10 AQs

• Kyhuuu
      Kyhuuu
      Brąz
      na forum od: 10.09.2010 Posty: 20
      Mimo tego że tabelka mówi, żeby w takiej sytuacji spasować to wszedłem all-in, ponieważ wydawało mi się że będe mieć dobry stosunek oddsów do pot oddsów, a że jeszcze nie jestem w tym dobry to pytam o wasze zdanie.

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $6,12
      MP3:
      $4,95
      CO:
      $2,98
      Hero:
      $2,05

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:diamond: , Q:diamond:
      2 folds, MP3 raises to $4,95 (All-In), CO calls $2,98 (All-In), Hero calls $2,05 (All-In), SB raises to $6,12 (All-In), BB folds.

Flop: ($16,20) 8:heart: , 7:heart: , 5:club:
      Turn: ($16,20) 4:spade:
      River: ($16,20) 9:heart: (4 players)

Final Pot: $16,20
  • 1 odpowiedź
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Nie masz tutaj wystarczająco dobrej ręki. Jeśli grałbyś według tabeli to rozgrywałbyś tutaj tylko KK, AA, bo masz raise i reraise, AQ zdecydowanie się nie mieści do tego zasięgu. Przeciwnik z MP3 gra push za 50bb, sprawdza to fish z CO za 30bb i w tym momencie tobie zostaje tylko fold, bo zagranie CO sugeruje raczej jakąś niezłą rękę, mimo tego, że jest to fish. Jeśli sam MP3 grałby tutaj push i nie byłoby żadnego sprawdzenia - raczej mógłbyś zagrać call, bo w jego range będzie dużo pocketów z którymi flipujesz + gorsze Ax. W takim przypadku jak masz tutaj - fold.