[NL100+] Ak Nl400

• yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed)

SB ($242.40)
      BB ($400)
      UTG ($631.70)
      UTG+1 ($515.10)
      MP1 ($374)
      MP2 ($425.50)
      MP3 ($400)
      Hero (CO) ($422.60)
      Button ($542.60)

Preflop: Hero is CO with A, K
      1 fold, UTG+1 bets $14, 3 folds, Hero calls $14, 3 folds

Flop: ($34) 7, 2, J (2 players)
      UTG+1 bets $24, Hero calls $24

Turn: ($82) 6 (2 players)
      UTG+1 checks, Hero checks

River: ($82) 7 (2 players)
      UTG+1 checks, Hero bets $48, 1 fold

Total pot: $82 | Rake: $3

Przeciwnik to wygrywający reg Rask, który jest coachem na cardrunners

Gram call PRE, ponieważ chce mieć zdominowane jego AT+, a on wyrzuci tutaj nawet AQ pre do mojego 3beta, bo ja nie risuje kogoś podbijającego na UTG zbyt często i w moim range wtedy są same monstery.

Na Flopie calluje ponieważ on jest typem przeciwnika, który będzie we mnie c-betował 100% z UTG na niemal każdym boardzie ze względu na mój fold 62%.

Na Turnie nie floatuje, poniewaz on potrafi czytać ręce i wie, że ja czasem tutaj floatuje i betuje Turna z niczym, a grając check back pokazuję, że mam SD value i on najprawdopodobniej myśli, że mam tutaj 88-TT albo jakies Jx na siłę (chociaż wątpię, żeby mi to dawał) i chcę, w ten sposób wyrzucić na River jego pp 22-66, które mają pokonane moje AK. On na River znów checka, ale wiem, że otwiera any pp, dlatego gram bet bo pomimo tego, że mam AQ/AT pokonane to nie chce grać check i zobaczyć u niego 22-66, które do mojego beta na 100% będzie foldowało, bo ja mam AF river 20% i on pewnie będzie mnie obstawiał na TT.
  • 2 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Nie moje stawki i nie moja gra ale pogadać można :D

Napisane przez yac
      Na Flopie calluje ponieważ on jest typem przeciwnika, który będzie we mnie c-betował 100% z UTG na niemal każdym boardzie ze względu na mój fold 62%.

Na Turnie nie floatuje, poniewaz on potrafi czytać ręce i wie, że ja czasem tutaj floatuje i betuje Turna z niczym
      ?
      Oksymoron

Moim zdaniem na turnie on nigdy nie zagra ch/c z 33-55 bo to jest po prostu kiepskie biorąc pod uwagę że sporo foldujesz do cbetów.
      Do tego on ma niski c/r turn więc drawy pewnie second barreluje i ogólnie rzadko kiedy on tutaj c/r as bluff imo. Dlatego ja bym preferował bet turn bo nie widzę + w delayed floacie a widzę minusy.
      Jak sam mówisz reppujesz tutaj słabe mad hands - może spróbować betować sporo na river aby Ciebie zrzucic.
      Poza tym betując turn zrzucasz go z jego pot equity, on tam może mieć jakieś 2-6outowce które jak spasuje to dobrze dla Ciebie.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Jakbys chcial byc balansowany, to musialbys sie zapytacj, z jaka reka grasz tutaj check. AJ/KJ/QJ/JT? To pewnie sa jedyne rece, wiec moglbys balansowac twoj check z made hands i roszerzyc go o AK, tym bardziej, ze jak wpadnie A/K to dostaniesz jeszcze value od gorszych rak.

Pod tym wzgledem tez nie ma wiele value w betowaniu, a twoja linia wyglada ok. Problem w tym, ze on moze myslec, ze ty betujesz wszystkie made hands na turnie for value/protection i grasz tak z FD przez co cie snapuje na riverze z anyPP. Jak tego nie sadzisz, to masz najlepsza linie w twojej, jak to sadzisz o nim, to bet turn bedzie lepszy.

Ja np. wole betowac tutaj kazda PP oraz JT/QJ a grac check z KJ/AJ, bo wiem, ze on czesto sam betuje FD a jak wpadnie jakas gin-card, to wtedy sie wyplaci, bo wiemy, ze byl slaby na turnie, a my mozemy repowac busted fd.