[NL100+] Ocen rozdanie trenera: TT NL400

• yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed)

BB ($619.40)
      UTG ($477)
      MP ($400)
      CO ($406)
      Hero (Button) ($400)
      SB ($402)

Preflop: Hero is Button with 10, 10
      UTG bets $12, 2 folds, Hero calls $12, 2 folds

Flop: ($30) 2, 4, 3 (2 players)
      UTG bets $20, Hero calls $20

Turn: ($70) 6 (2 players)
      UTG bets $46, Hero raises to $112, UTG calls $66

River: ($294) 8 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $256 (All-In), 1 fold

Total pot: $294 | Rake: $3

Dokładne statsy przeciwnika

Rozdanie jest co prawda 6-osobowe, ale stolik FR i specyfika FR, więc nie wrzucam do SH.

Sprawdzenie pre jest raczej standardowe.

Na Flopie decyduję się na call ze względu na zbyt wysoki c-bet u niego. Myślę,ze on będąc na UTG cbetuje 100% vs. me bo ja mam fold to cbet na poziomie 62% i widzi w tym +EV spot.

Turn jest dla niego nieprzyjemną kartą i w momencie, kiedy on betuje to ma na moje oko już tylko Overpair mocniejszą od mojej i nie wygram tego rozdania na showdownie. Istnieje oczywiście szansa, że on tutaj z 2 OC gra tak dalej, dlatego widzę dużo value w risowaniu, bo tak naprawdę mój percived range zawiera PRE tylko same pp i już całkiem sporo tych pp ma naprawdę seta. albo straighta. Jedyne, co tu mogę zamieniać w blef to w jego oczach będzie 77-99. Nie sądzę, żeby on zdawał sobie sprawę, że rękę silną typu TT potrafię zamienić w blef. Dlatego tez rise tutaj będzie wyglądał mocno i na dobrą sprawę niewiele jest u mnie blefów. On z kolei jest na tyle poukładany, że chyba jest świadomy tego, że za dużo cbetuje i ja mogłem zagrać call z setem w celu wyciągnięcia od niego 2ndB, które gra zbyt często. Nie widze tutaj problemu typu "na bank nie ma seta, bo risowałby Flop".

River to idealna karta dla mnie, ponieważ jeśli blefowałem z 88 to teraz już naprawdę mam seta i jedyne co on może bluffcatchować to 77 oraz 99. Ilość kombinacji, które mają pokonane jego Overpair jest przytłaczająca i potrafi to policzyć i sfoldować, dlatego wciskam stacka. Pojawia się tutaj spekulatywna sprawa busted drawów do koloru, ale on nigdy nie widział, żebym ja callował na jednego gracza w dodatku rega jakieś suited connectory, wiec nie sądzę, zeby mi je dawał do zakresu. Ja u niego w statystykach jestem 13/10 i rise Cbet Turn 10%, a moje A Freq River powinno być jakoś u niego w okolicach 20%
  • 2 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Eee, moim zdaniem jak on cbetuje ten flop to z zamiarem barrelowania wielu turnów i być może riverów bo właśnie wie że jednym betem nie zrzuci Ciebie z pocketa.
      Zamieniasz na turnie w blef najlepszą rękę imo.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ogolnie mozna rozegrac ta reke tak, ale pytanie jest, czy tak wyciagasz max. od niego dlugofalowo? Najczesciej w takich spotach bedziesz mial jakas slabsza parke i callowal i callowal i decydowal co zrobic na riverze. 99-JJ imo sa najlepsze tutaj, by grac calldown i balansowac twoj calling-range, tzn. wzmocnic go. Te rece sa za mocne, by je zamienic w blef, bo twoj calling-range bylby za weak.

Na dodatek sadze, ze on na riverze 3barreluje kazda reke, a sama kombinatoryka ci juz mowi, ze on ma czesciej air niz made hand. Na dodatke moze sie sam valuetownowac z 99/88/77 dlugofalowo i dokladnie to chcesz.