[NL100+] K8o nl100

• MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      na forum od: 04.10.2008 Posty: 1 033
      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 954199
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG: $100.00
      CO: $122.65
      Hero (BTN): $100.00
      SB: $104.00
      BB: $175.05

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with K :spade: 8 :diamond:
      2 folds, Hero raises to $2.50, 1 fold, BB calls $1.50

Flop: ($5.50) 8 :club: K :heart: 2 :club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $4, BB raises to $14, Hero calls $10

Turn: ($33.50) 9 :spade: (2 players)
      BB bets $21, Hero calls $21

River: ($75.50) J :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $62.50 all in, BB calls $62.50

Villain trochę nitowaty, raczej przegrywajac reg 19/16, 3bet 4.9, AF 1.7, flop agg freq 39%, raise cbet 10%, c/r 5%, agg freq turn 26%, agg freq river 23%.
      Trafiam dobrze, ale jego c/r wygląda mocno, zwłaszcza że nie jest zbytnio agresywny. On reprezentuje tym c/r dość wąski range zawierający sety ale też fd i czasem air. Nięchetnie, ale calluje na turnie sądząc ze on na river rzadko bedzie bluffowac. Gdy gra check ja ofc shovuje bo gdyby mial strita betowałby sam, a sety raczej tez :P W przypadku jego shove na river mamy fold right?
  • 10 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Od czego chcesz value na river?
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      hero call od busto fd które trafily parę? (cos w stylu AJcc/ QJcc) :D albo jakis kT/KQ of clubs?
    • misiowilk
      misiowilk
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 745
      Szczerze mówiąc, ja tam zbyt dużo value nie widzę. Twoja linia wygląda dość mocno kiedy shovujesz river. Bardzo mnie ciekawi z czym on tak zagrał, stawiam na K:cQ, lub A:cK. Mówisz, że rzadko befuje river? Ja bym tam na jego miejscu wrzucał wszystkie busted flashdrawy, bo przeciwnikowi byłoby bardzo ciężko sprawdzić z AK np., sety oczywiście też bym shovował.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja lubie tutaj shipowac turn. Jak ma 22, to trudno, ale czesto bedzie mial semi-blefa, a jak on to jak tutaj moze i nie blefowac, to wtedy nasz calldown nie ma wiele wiecej value. Tak po prostu dajemy mu szanse na to, by nas wydrawowac.

Reszta to nice hand, szczegolnie ship na riverze, bo wygladasz bardziej jak air lub FD z SD-value, ktory zamieniasz w blef. Nie mozemy tam tylko shipowac sety, bo nasz betting-range bylby zbyt mocny i waski moim zdaniem w porownaniu do tego, co shipujemy tam jako blef.
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      Napisane przez Ninjai
      Jak ma 22, to trudno, ale czesto bedzie mial semi-blefa, a jak on to jak tutaj moze i nie blefowac, to wtedy nasz calldown nie ma wiele wiecej value.
      Troche tego zdania nie rozumiem, mozesz wyjasnic jeszcze raz?

Koles zagrał tank/call (w ostantiej sekundzie) z QJo czyli total bluff flop, gs na turn, hero call na riv. W sumie mogl lajtowo pomyslec, ze jedyne co moge miec, z czym shipuje for value to jakies QTcc, no bo myślal, ze sety bym pewnie po drodze raisował i wyglądam najbardziej na busto draw.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Problem jest wlasnie w tym, ze on reke jak QJcc c/f na riverze widocznie czesto. Jego c/c tutaj jest terribad, bo ty nie masz wiele busted drawow, raczej masz Kx, czesto KJ lub AK w tym spocie. Ty masz malo drawow procz flushdrawa, on tutaj ma ich jeszcze mniej, wiec ma made handa lub air.

By to troche wytlumaczyc: Jak jego c/r-range jest set - draw - air, to na takim boardzie to jest 22 - ATcc-AQcc - aaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrr. Wiec jak on gra z 22 c/r - bet - bet, a drawy c/r, bet, c/f i air tak samo, to wtedy owszem otrzymamy tylko bet od drawow, jak trafia cos.

A skoro jego range to powiedzmy 1/6 set, 5/6 draw/air, to my wtedy chcemy max. value od drawow, wiec bedziemy shipowali tutaj turn by on zrobil bledny call. Bo na riverze on nie bedzie czesto blefowal tutaj, skoro my wygladamy dokladnie na AK i nikt nie sadzi, ze ktos umie foldowac TP.
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      ok dzieki. Jeszcze pytanie co jak mamy zamiast K8 AK/AA tutaj. To w sumie podobna sytuacja, tylko nie blokujemy 88. Też shove na turn? a jeśli zagralibysmy tak jak ja tutaj, czyli call turn, to czy też mamy ship na river po jego checku?
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Jeżeli ktoś ma 5% c/r to jak dużo air on tam może mieć?
      Zawsze myślałem że jak ktoś ma taki niski c/r to jest niezbalansowany i zazwyczaj oznacza value range.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Napisane przez CronTheFish
      Jeżeli ktoś ma 5% c/r to jak dużo air on tam może mieć?
      Zawsze myślałem że jak ktoś ma taki niski c/r to jest niezbalansowany i zazwyczaj oznacza value range.
      To zalezy od samplesize, od gracza, pozycji i co on wie o swoim image. Wiesz, ze on 5% c/r, ale nie wiesz, jakie 5%. Nie jest to zawsze takie jasne, a tutaj widac, ze on po prostu robi to z air tez i potem zaczyna FPS.
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      UP :p