[NL2-NL16] Nl 25 Sss Jj

• levuschytrus
      levuschytrus
      Brąz
      na forum od: 24.07.2010 Posty: 355
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP1 ($5.19)
      Hero (MP2) ($5)
      CO ($9.72)
      Button ($5.65)
      SB ($6.42)
      BB ($4.65)
      UTG ($8.84)
      UTG+1 ($5)

Preflop: Hero is MP2 with J, J
      UTG calls $0.25, 2 folds, Hero bets $1.25, 4 folds, UTG calls $1

Flop: ($2.85) K, 7, A (2 players)
      UTG bets $0.50, Hero folds

Total pot: $2.85 | Rake: $0.14

Wystraszyłem się tu trochę flopa dwie overcards ale przeciwnik zapowiada się na fisha, też niestety jeszcze mało rąk na niego około 20 ale VPIP na poziomie 50 % i jeszcze nie miałem statystyk dotyczących CB i PFR wynosiło 0%. Teraz widzę, że za łatwo oddałem tego pota czy zagranie reraise na poziomie 2$ byłoby ok i na jego call na turnie AI a na 3bet fold ?? Wychodzę z założenia, że jak nie wiem co zrobić to pasuje :f_biggrin:
  • 1 odpowiedź
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Nie widzę tutaj opcji folda, zwłaszcza jeśli grasz z fishem, lub unkiem i nie wiesz co oznacza tak niski donkbet, bo z reguły oznacza on słabość, ewentualnie drawa. Jakie masz opcje:

1) Raise/fold - nie spodziewam się, żeby zrzucił tutaj lepszą rękę, bo często z Kx zostanie w grze i będzie szedł do showdownu, Ax nie zrzuci nigdy. Masz jednak jasną sytuację, gdzie jesteś w rozdaniu.
      2) Call - tutaj nie masz już jasnej sytuacji, jednak wyciągasz value od gorszych rąk przeciwnika, zreguły totalnych blefów. Nie wiesz jednak gdzie jesteś w rozdaniu i jak grać na kolejnych streetach.

Lepsza opcja jest zależna od przeciwnika, ale z reguły wybieram opcję call.