[NL2-NL16] Tt Nl2

• desire047
      desire047
      Brąz
      na forum od: 17.02.2010 Posty: 140
      iPoker No-Limit Hold'em, $0.02 BB (5 handed) - iPoker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (MP) ($2.29)
      Button ($5.06)
      SB ($1.33)
      BB ($5.78)
      UTG ($0.72)

Preflop: Hero is MP with 10, 10
      1 fold, Hero bets $0.08, Button raises to $0.27, 2 folds, Hero calls $0.19

Flop: ($0.57) 7, 5, Q (2 players)
      Hero checks, Button bets $0.34, Hero raises to $0.90, 1 fold

Total pot: $1.25 | Rake: $0.08

Nie wiem czy taki rodzaj blefu na tych limitach był rozsądny, ale zrobiłem go z kilku powodów:
      a) nie wiem czy dobrze że callnąłem ten pre flop bo przeciwnik regulars tag a jego 3bet 5%
      b) wiem że tacy gracze są dosyć uwrażliwieni na linie c/r na flop
      c) board mieści się w zakresie blefowania
  • 6 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      O widzę, ze moje stawki :D

1. PRE: masz dwie opcje po jego 3becie fold or 4bet z racji, ze nie zamieniam średnich par w bluff grałbym już 4bet/call i liczył na to, ze jego range to AQ+, QQ+, nie popełniaj jednego z największych błędów i nie calluj oop rąk, ktore marnie grają postflop bez pozycji i agresji.

Jako standard gram oczywiscie fold pre.

F: na flopie to już igranie z ogniem... nie bluffujemy na micro stawkach akurat wielki fart, ze nie miał AQ, KQ, QQ+, bo akurat twoja linia jest strasznie fishowata call pre 3beta stawia cię na spekulativ hands więc ja cię tutaj stawiam w 80% na drawa lub bluff i 20% na idiot seta, więc TPGK nigdy tutaj.

Ale tutaj analiza flopa jest niepotrzebna, ciebie nie powinno nigdy być na tym flopie.
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      po jakiej probce ten 3bet 5% ?

check/raise bluff jest okej ale nie z taka reka
      lepiej jak zagrasz call flop, float river (po jego check behind na turnie i zakladajac ze na turn i river nie spadnie A K) z TT a check/raise bluff z AJs

na nl2 nie zdarzylo mi sie zrzucic TT do 3betu ;)
    • desire047
      desire047
      Brąz
      na forum od: 17.02.2010 Posty: 140
      ponad 300 rąk

F: na flopie to już igranie z ogniem... nie bluffujemy na micro stawkach akurat wielki fart, ze nie miał AQ, KQ, QQ+, bo akurat twoja linia jest strasznie fishowata call pre 3beta stawia cię na spekulativ hands więc ja cię tutaj stawiam w 80% na drawa lub bluff i 20% na idiot seta, więc TPGK nigdy tutaj.

Ja coś czuje że go wyblefowałem z przynajmniej tptk a coś mi mówi że miał tutaj kk+
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      myślisz, że przeciwnik w 3betowanej puli zrzuci się na Twój check/raise z overpair na NL2? :D Nieeee
      On tutaj nie zrzuciłby nawet QK. Na pewno miał AK, AT-AJ
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      No to cóż mogę powiedzieć well played, w koncu wiele rąk z twojego callling range trafiło ten flop, a on na pewno o tym pomyślał dlatego foldował topswojego rangu :D - w końcu nie bez powodu gra na NL2
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      TT+,AQs+,KQs,AQo+,KQo = 6% kart, a on 3betuje mniej i dlatego fold preflop ponieważ on ma same nutsy i nie ma co ich mu spłacać.

Na flopie c/f albo c/c, jedyne co wyrzucasz to AK może JJ-TT jeśli je cbetuje. Raczej c/f, ponieważ większość powyższego zakresu trafiła ten board a wyrzucasz tylko garstkę rąk.

Profit płynie z fiszów a nie z nitów.