[NL2-NL16] Nl10 Jj

• Kyhuuu
      Kyhuuu
      Brąz
      na forum od: 10.09.2010 Posty: 20
      Jako że stół był dość pasywny to mimo trójki waletów zagrałem na flopie check, żeby mi więcej zapłacił. Zagrałem tak pierwszy raz i chciałem sie dowiedzieć czy jest to opłacalne na dłuższą mete.

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2,25
      MP2:
      $5,63
      CO:
      $3,85

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with J:heart: , J:diamond:
      3 folds, MP2 calls $0,10, MP3 folds, CO calls $0,10, BU folds, Hero raises to $0,60, BB folds, MP2 calls $0,50, CO folds.

Flop: ($1,40) J:club: , 6:club: , 5:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $0,5, Hero raises to $1,65 (All-In), MP2 calls $1,15.

Turn: ($4,70) Q:diamond:
      River: ($4,70) T:club: (2 players)

Final Pot: $4,70
  • 3 odpowiedzi
    • NaTTanael
      NaTTanael
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 263
      Jak pasywny stół to może napszykład 1/2 puli zamiast 2/3 ale zeby cos wlozyc. Ale chyba nie jest to oplacalne na dluzsza mete by checkowac tak. Nie ma idealnego rozegrania takiej sytuacji. Raczej indywidualna sprawa.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Jak stół pasywny to tym bardziej powinieneś tu betować. Poza tym, to nie jest ani board, na którym możesz bezpiecznie czekać, jak również od sporej ilości układów dostajesz akcję
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Napisane przez NaTTanael
      Jak pasywny stół to może napszykład 1/2 puli zamiast 2/3 ale zeby cos wlozyc. Ale chyba nie jest to oplacalne na dluzsza mete by checkowac tak. Nie ma idealnego rozegrania takiej sytuacji. Raczej indywidualna sprawa.
      Bardzo mi się podoba to co napisałeś, zwłaszcza z tym, że nie ma idealnego rozwiązania jak rozegrać nutsa, w sytuacji, gdy gramy z unkiem. Jak przeciwnik jest agresywny check/push jest oczywiście dopuszczalny - czy najlepszy? Ciężko powiedzieć. Jak masz pasywnego przeciwnika to grasz tutaj obowiązkowo bet. Na nl10, gdzie prawie nigdy nie masz wiedzy o przeciwnikach trzymałbym się standardowego bet/push.