[NL2-NL16] ATo NL10

• siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      PartyGaming - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (BTN): $12.13
      SB: $18.59
      BB: $13.35
      UTG: $10.00
      MP: $10.79
      CO: $18.64

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has A:heart: T:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.30, fold, BB calls $0.20

Flop: ($0.65, 2 players) Q:club: 8:spade: Q:heart:
      BB checks, Hero bets $0.50, BB calls $0.50

Turn: ($1.65, 2 players) 3:diamond:
      BB checks, Hero bets $1.20, BB calls $1.20

River: ($4.05, 2 players) A:diamond:
      BB checks, Hero checks

BB:
      17/15
      WTS 25
      W$SD 60
      foldtocbet 7/7
      hands 370
      3bet% 3%
      AFq 61/45/25
      fold bb to steal 16/17
      read:
      AKs za niski squeeze spot; Jxxs (FD+2over) halfpot cbet/push na shorta 50BB

Chociaż turn jest blankiem to staram się repować Qx i wyrzucić jego pockety. Może lekki overplay
      Na river spada ratunek. Czy powinienem betować. Co słabszego musiałoby mnie sprawdzić? Najsłabsze ręce z jego range, które bije to moim zdaniem: 99-JJ, ale czy taki typ sprawdzi z tym 3streets of value?
  • 3 odpowiedzi
    • ciasteczkoM
      ciasteczkoM
      Brąz
      na forum od: 02.04.2008 Posty: 634
      Witam

Co do flopa , to ja przeciw takim graczom czasem odpuszczam , oni prawie nigdy nie zrzucają pocketów często raisują a nie wiem czy on zrzuci swoje TT na second barrel.

Jeśli już grasz ten cbet to turn może faktycznie powinieneś barrelować niestety znów bez szczęścia. Ogólnie nie wiem czy zrzuci cokolwiek z czym sprawdził flopa. Mi się chyba nigdy nie zdarzył udany second barrel na takim boardzie.

River
      Jeśli on ci nie wierzy w QQQ, to mógłbyś spróbowaćj zagrać ten vbet za 1/2 pota
      Może on cie sprawdzi z JJ,TT,

Jakoś tak dziwnie wygląda że betujesz puki nic nie masz a jak trafiasz top pair to bierzesz c behind.

Co miał???
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      zwróć uwagę na jego foldtocbet, mała próbka, ale póki co się zrzucał dlatego moim zdaniem checkback nie wchodzi w grę.
      To, że nie betuje wcale nie jest takie dziwne, bo zgodnie z teorią pokera powinieneś blufować kiedy nie masz showdown value, a kiedy jakieś masz to chcesz dojść do showdownu :) Gdzieś to usłyszałem, nawet nie wiem czy prawda :D

Miał 99 dlatego też myślę, że patrząc na jego staty checkback nie jest zły. Co prawda taki typ w życiu nie zagra chech/raise z setem lub Qx na riverze to jednak myślę, że river sprawdzi tak rzadko, że raczej to nie ma większego znaczenia, bo uwierzy mi w Qx, TT+
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Na przeciwnika z takim duzym foldem do cbeta oczywiscie betuje flopa.

Czy blefowac turna czy nie...

Jezeli koles ZAWSZE pasuje do cbetow i teraz nagle calluje, to co moze miec? Cos dobrego z czym nie bedzie pasowal turna. Zwlaszcza biorac pod uwage, ze nie jest to zaden scare card.

Check back turn.

As played bet 1.3$.