[NL2-NL16] Rush NL5 AA

• MARIUSZMAX
      MARIUSZMAX
      Brąz
      na forum od: 07.08.2009 Posty: 128
      Known players:       
      UTG1:
      $4,61
      Hero:
      $5,27

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:diamond: , A:club:
      UTG1 raises to $4,00, 2 folds, Hero raises to $5,27 (All-In), 5 folds, UTG1 calls $0,61 (All-In), Hero gets uncalled bet back (All-In).

Flop: ($9,29) 9:club: , 7:diamond: , 2:club:
      Turn: ($9,29) 6:diamond:
      River: ($9,29) T:diamond: (2 players)

Final Pot: $9,29

Results follow (highlight to see):
      UTG1 shows strit, do dziesiątka (Ks 8h)
      Hero shows (Ad Ac)

UTG1 wins with strit, do dziesiątka (Ks 8h)

to moja pierwsza ręka na tym forum do oceny wiec jeśli coś nie tak zrobiłem to wybaczcie właściwie nie ma tu co oceniać ciekaw jestem waszego zdania... jakim cudem z niczego gość wsuwa 4$ mając niecałe 5$ przy blindach 0.02/ 0.05 na UTG1 dostając Ks 8h ? Ja mając AA na MP2 obstawiam go na AA KK QQ AK a on mi pokazuje K8of gdyby to było po flopie łapie np dwie pary wsuwa all-ina przegrywam jest ok gramy dalej... ale zastanawia mnie jak można przy takich blindach tak zagrać to już był mega tilt tego gracza? czy z FTP jest coś nie tak ? It's Poker... tak sobie to tłumacze :( :s_wink:
  • 2 odpowiedzi
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      AA vs KK vs QQ vs 76:D -> Takie rozdania to standard, przynajmniej na ftp :D Fishe lubia byc wynagradzani. Co do reki to wp, z AA zawsze grasz AI pf.
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Może to tilt, może inne kwestie. Nie ma to tak naprawdę znaczenia, bo gdy trzymasz AA w takiej sytuacji nie interesuje cię range przeciwnika, z tego względu, że nie ma tutaj lepszej ręki od twojej. Ważne jest, żeby zapisać sobie od razu notkę na tego przeciwnika. Oczywiście nie będzie to do końca miarodajne, bo to mógł być jednorazowy tilt, ale tak naprawdę daje ci to jakiś obraz gracza i przy nieco gorszej ręce będziesz miał już jakieś informacje o przeciwniku.

Pozdrawiam.