[NL2-NL16] A8 Nl10

• JasonWatch
      JasonWatch
      Global
      na forum od: 20.04.2008 Posty: 2 158
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (SB): $10.37
      BB: $14.09
      BTN: $10.47

Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has A:heart: 8:spade:

fold, Hero raises to $0.30, BB calls $0.20

Flop: ($0.60, 2 players) 2:heart: 5:spade: 8:club:
      Hero bets $0.40, BB raises to $0.90, Hero raises to $2.50, BB raises to $13.79 and is all-in, fold

BB wins $5.33

28/13, fold to steal 63%, ftcbet 33%, af 1.8 po 70h

Stealuje z A8, trafiam tptk, na cbet dostaje raise, i mam chyba dwie opcje:

- call, ale to mi się nie podoba, bo na turnie nie chce zobaczyć wielu kart, a musiałbym kontynuować agresję.

- 3bet, który ułatwia mi grę, bo albo wygrywam pulę, albo dostaje 4bet i wiem, że jestem z tyłu.

Dobrze myślę?
  • 4 odpowiedzi
    • ciasteczkoM
      ciasteczkoM
      Brąz
      na forum od: 02.04.2008 Posty: 634
      Witam.

Jeżeli koleś ma takie staty to nie wiem czy nie można odpuścić tego steala i poczekać na lepszą ręke ( a w ogóle znaleźć stolik 6 osobowy)

Flop,

Ja tam odchodzę w takiej sytuacji od b/3bet/fold. Jak gość tak kocha swoje blindy to cholera wie co zrobi a nie masz info czy on tutaj blefuje czy gra draws agresywnie i w ogóle nic nie wiadomo.

Ja tam wole sprawdzić (albo zrzucić a co tam) inwestując 50c i zostawić jego blefy w puli która na turnie będzie wynosić tylko 2.40.
      A popatrz jak on ma lepszą rękę niż ty to właściwie dlaczego miałby zagrać raise/ fold? Więc raczej twój 3bet wyrzuci tylko gorsze ręce.

Jak chcesz inwestować kolejne 2,10 w to rozdanie to możesz po prostu sprawdzić flopa i prawie każdego beta turn na każdą kartę , wydatek będzie podobny a znajdziesz się na river dając mu blefować.
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      QQ ktore jest duzo mocniejsza reka gralbys bet/fold

a A8 z marna top parka grasz bet/3bet/fold ?
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Ja gram bet/fold z uwagi na brak pozycji. Gdyby przeciwnik ch/miniraise to bym grał bet/call jako, że jego linia nic nie reprezentuje.
      Dobrze by było jeszcze zobaczyć czy pozostałe 66% w których nie folduje cbeta, czy go sprawdza czy raisuje.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Standardem jest bet/fold, ponieważ Twoja ręka jest słaba.

Jeśli już chcesz kontynuować to call i call dowolnego turna da podobny koszt do 3beta, a:
      - dojdziesz na river
      - dasz mu szansę na blefy
      - rzadko kiedy wrzuci AI z blefem na river
      = max value od blefów przy tej samej cenie, na dodatek więcej informacji i szansa na trafienie 8/A.