[NL2-NL16] KK nl10

• eNPe
      eNPe
      Brąz
      na forum od: 08.05.2009 Posty: 2 617
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB:
      $10.05
      BB:
      $30.50
      MP3:
      $8.24
      CO (Hero):
      $10.15
      BU:
      $8.27

Preflop: Hero is CO with K, K.
      MP3 calls $0.10, Hero raises to $0.45, 3 folds, MP3 calls $0.35.

Flop: ($1.05) 6, 5, 4 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0.70, MP3 calls $0.70.

Turn: ($2.45) 5 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $1.90, MP3 calls $1.90.

River: ($6.25) 6 (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

Final Pot: $6.25.

Gracz nieznany.

Limp/call wg mnie oznacza jakąś niską PP(22-66) lub coś w stylu A2-5s.
      Flop niezbyt przyjazny, ponieważ mógł trafić w jego zakres l/c, niemniej jednak cbetuje aby dostać value od jakiś FD bądź PP które nie trafiły seta.
      Turn, betuje aby nadal sciągać value od FD i PP.
      River uzupełnia FD, a przeciwnik czeka. Czy w tym przypadku mam vbeta? Moim zdaniem, z zakresu który przypisałem temu graczowi bije tylko 77, więc postanawiam checkbackować.
  • 4 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: stand ATC

F: gram wyżej mam value od FD, overpairs itd gram za 0,85 gram bet/fold na tym flopie.

T: okej

R: moim zdaniem okey, sporo jego rangu to FD, gdyby to nie byl unk zagrałbym shove ale na unka wole zobaczyć z czym tak grał.
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 204
      Napisane przez deivid2
      PRF: stand ATC

F: gram wyżej mam value od FD, overpairs itd gram za 0,85 gram bet/fold na tym flopie.

T: okej

R: moim zdaniem okey, sporo jego rangu to FD, gdyby to nie byl unk zagrałbym shove ale na unka wole zobaczyć z czym tak grał.
      liczac na call od? lub liczac na fold od?
    • ciasteczkoM
      ciasteczkoM
      Brąz
      na forum od: 02.04.2008 Posty: 634
      Witam

Jeśli gracz gra limp/call to może mieć wszstko:)
      regsi już tak w większości nie grają pp. A fishe mogą mieć tutaj 40% zakresu.

Ale ogólnie chodzi o to że tendencja jest w stronę poketów i kart suited i/lub connected. Więc na niskim flopie z FD trzeba bardzo uważać.

Flop
      Ja tutaj też gram taki cbet , flop jest bardzo nieprzyjemny dla króli a na unka zawsze tutaj zrzuce do check/raise wolę nie pompować puli z którą łatwo się pożegnam.

Turn
      Wpada blank , i słusznie grasz bet , moim zdaniem tutaj znowu masz bet/fold
      ale przeciwnik może sprawdzić tutaj multum draws i 66+. Na c/r odpuszczasz bo nie widzę tutaj gorszej ręki która tak mogłaby zagrać po limp/call pf.

River
      Dla mnie to jest check behind i na unka i na większość znanych przeciwników.
      i na większość kart. Pockety nie sprawdzą , Fd wszedł st8 draws nie sprawdzią.
      Ogólnie Nh
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Preflop: std.

Flop: std valuebet od par/OESD/FD, rywal pewnie sprawdzi Ciebie nawet z jakimś A4.

Turn: dalej masz value od 7x/6x/77+/FD i dlatego bet.

River: 7x nie sprawdzi, ponieważ nie trafiło. 6x Ciebie bije. FD Ciebie bije. 77+ raczej nie sprawdzi Twojego beta obawiając się 6x/5x/koloru.

Według mnie WP.

Flop i turn to jest b/f.