[NL20-NL50] 33 Nl25

• piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop

UTG ($38.03)
      UTG+1 ($25)
      MP1 ($8.75)
      MP2 ($17.58)
      CO ($26.45)
      Button ($42.01)
      Hero (SB) ($32.06)
      BB ($37.59)

Preflop: Hero is SB with 3:club: , 3:diamond:
      UTG bets $0.85, 4 folds, Button calls $0.85, Hero calls $0.75, 1 fold

Flop: ($2.80) 9:spade: , 3:heart: , 10:diamond: (3 players)
      Hero bets $1.75, UTG calls $1.75, Button calls $1.75

Turn: ($8.05) 3:spade: (3 players)
      Hero checks, UTG checks, Button checks

River: ($8.05) J:club: (3 players)
      Hero bets $5, 2 folds

Total pot: $8.05 | Rake: $0.40

UTG 13/11/3/23 Cbet 67(2/3) - 136h
      BU 44/15/1.5/30 - 333h

Trochę się pogubiłem w tej ręce...

Pf standard call pod seta. Trafiam i donkuje - taki board rzadko wpada w range pfr i może sobie odpuścić Cbet vs dwóch przeciwników. Na BU mam pasywnego fisha, który będzie mnie sprawdzał tu szeroko. Lepszym rozegraniem by było c/c?

Na T trafiam quada i czekam - wątpie aby tu po raz kolejny sprawdzili mój bet a przy okazji ktoś może się pokusić o zakład wyczuwając słabość. Powinienem był tu dalej barrelować?

R to już crying for value bet.
  • 3 odpowiedzi
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      Pre flop ok, tutaj nigdy nie foldujemy ze względu na wąski range TAGa.
      Flop szczerze mówiąc nie lubię donkować, za pewne robisz to tylko z setem, nigdy for bluff dlatego też kiepsko to wygląda.
      UTG często może tutaj cbetować, zawsze ma w swoim range OP, BU który tutaj nie często folduje więc otrzymasz dead money.
      Gdyby poleciały calle, musisz grać bet pot turn.
      Na flopie co jest lepsze c/c czy c/r? Według mnie opcja druga. OP zostaje w grze, straight drawy również, AT, KT, T9. Zależy tez od twojego image.

Tak jak ty zagrałeś, nigdy nie możesz grać check na turn. Otwiera się co prawda flush draw jednak prawie nigdy nie ma go w range przeciwnika a ty musisz wyciągać value z nutsa. Jesteś OOP więc drawy i tak często zostają w grze.
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      A ja tu bardzo lubię donka na tym stole. On faktycznie nie trafia w ich range i dla mnie utg cbetuje tu tylko AT (jak w ogóle ma to range preflop) i 99+. Jego calling range z pozycją z pewnością może zawierać może jakieś OC, 77-88. Co do KT, T9 to utg ich nie ma bo ich nie otwiera, a fish callnie tu nawet 97. Dodatkowo mamy ultrafisha, który sam na pewno nie betnie, ale będzie super chętnie sprawdzał. I nie robię tego tylko z made hands.

Na turnie to samo, betuję dalej. Ta trójka jest dla nas dobra, bo oni nas rzadko obstawiają wtedy na pocketa trójek. 99 oczywiście moglibysmy tak rozgrywac. Oni tu sami nie zabetują z niczym czego tutaj nie sprawdzą.

River faktycznie wygląda call mi please, ale as played jest prawidłowy, nie wiem czy utg będzie tutaj podbijał luźno mając za sobą fisha - raczej nie.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      cześć

Nie wydaje mi się, żeby UTG c-betował tutaj luźno w fisha, dlatego donkbet jest tutaj w porządku. Wszystko co by c-betowało (AT, JJ+) będzie tutaj callować Twojego donkbeta, więc nie traciz w ten sposób value a unikasz sytuacji, w której wszyscy będą grać check. W momencie, kiedy grasz donka trzeba być konsekwentnym i wyciągać value na Turnie. Tak naprawde jest mnóstwo ukladów, które sprawdzi fish. NA Riverze masz kartę, która ulepsza range przeciwnika do 2 par, straighta, więc betuje tutaj za 80% puli, bo on jak coś trafił to zawsze sprawdzi.

Pozdrawiam