[NL20-NL50] Nl25 Jj

• Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: $8.99
      BB: $16.18
      UTG: $34.34
      UTG+1: $8.79
      MP: $39.36
      MP+1: $26.08
      CO: $11.75
      Hero (BTN): $43.68

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has J:club: J:diamond:

UTG calls $0.25, fold, MP raises to $0.96, fold, fold, Hero raises to $2.75, fold, fold, fold, MP calls $1.79

Flop: ($6.10, 2 players) Q:heart: 8:diamond: 2:heart:
      MP checks, Hero bets $3.50, MP calls $3.50

Turn: ($13.10, 2 players) Q:diamond:
      MP checks, Hero bets $8.00, MP raises to $33.11 and is all-in, fold

Villain: 98 Hands
      VP:27 PFR:15 AF:1 FCB:50
  • 3 odpowiedzi
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Czesc
      W tym rozegraniu nie podobają mi sie 2 rzeczy. Pierwsze primo to 3bet z JJ - według nie call byłby na miejscu. Zależy to jeszcze od jego fold on 3bet ( BTW mógłbyś podać ).
      A drugie primo to bet turn. Nie widze tu rąk które calując na flopie odpuszczą na turnie na takim boardzie. Pamietaj że nie to nie ty pierwszy raisowałeś pre flop.
      Ale jest to tylko moja osobista opinia.
      Pozdro
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Dla mnie to jest super easy 3bet. Gość ma 15/27 czyli otwiera luźno i z dużym prawdopodobieństwem będzie za dużo callował bez pozycji.

Cbet moim zdaniem ok. Na turnie wolę tutaj check back. W 3betowanej 99-TT nam się nie wypłacą raczej (mało statów dałeś). W ten sposób kontroluję wysokość puli. On tu callował 3beta i trochę respektu trzeba mu dać. Nie ciągniemy tu value w zasadzie od niczego, a w jego range nie widzę zbyt dużo kierów.

As played, na turn szybszy fold niż on przeczyta Twój nick. On ma AF=1 więc jego bet jest tu super_super mocny.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      CZeść

Na tak luźnego gracza podoba mi się 3bet pre. Call też nie jest zła opcją, ponieważ mamy open limpera w rozdaniu, którego chcemy zatrzymać w puli, ale JJ jest wrażliwe na overcards tutaj i często zostaniemy wyoutowaniu vs. 2 oponentów

As played bet na Flopie jest standardowy. Dostajesz call od 99-TT jeśli chodzi o słabsze ręce i przy tak luźnym graczu na pewno warto tutaj wyciągać value. W momencie, kiedy na Turnie pojawia się Q, nie sadzę, żeby on kiedykolwiek tutaj zabetował drawa (jedyna ręka, przed która musisz się bronic), bo Ty możesz tutaj grać przecież ch/r i on nie chce do czegoś takiego doprowadzić. Anyway, betując Turna masz tu easy fold przy jego AF 1.0 i zważając na fakt, że to jest 3betowana pula i wygladasz tutaj super mocno. On nie spodziewa się zbyt często foldów od Ciebie, więc na bank jesteś pokonany.

Pozdrawiam