[NL2-NL16] KK nl4

• mouse91
      mouse91
      Brąz
      na forum od: 08.01.2010 Posty: 7 686
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $5.24
      SB (Hero):
      $4.12
      BB:
      $4.00
      UTG1:
      $4.14
      UTG2:
      $4.27
      MP1:
      $5.46
      MP2:
      $4.08
      MP3:
      $3.35
      CO:
      $6.77

Preflop: Hero is SB with K, K.
      UTG1 raises to $0.16, 2 folds, MP2 calls $0.16, MP3 folds, CO calls $0.16, BU folds, Hero raises to $0.88, BB folds, UTG1 calls $0.72, 2 folds, CO folds.

Flop: ($2.12) 3, Q, 2 (2 players)
      Hero bets $3.24, UTG1 calls $3.24.

Turn: ($8.6) 4 (2 players)

River: ($8.6) 6 (2 players)

Final Pot: $8.6.

Results follow:

Hero shows a pair of kings(Kh Kd).
      UTG1 shows a pair of jacks(Jh Jd).

Hero wins with a pair of kings(Kh Kd).

na gościa miałem ok. 100 handsów i grał bardzo tigt: 8/4 a AF 0.2

Ale chcąc cbetować na flopie byłbym już chyba pot comitowany na turnie więc pomyślałem że lepszym rozwiązaniem będzie pushować od razu na flopie. good idea?
  • 3 odpowiedzi
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      chyba bad idea...

jak koles gra 8/4/0,2 i raisuje z utg to dla mnie jego zakres zazwyczaj wyglada mniej wiecej tak QQ+ :D

mzoesz sprobowac cbet/fold; na takim suchym flopie przy tak ogromnej puli to wg mnie spokojnie mozesz zapodac nawet 40% pota ale i tak bym nie liczyl ze koles zfolduje ;)

ja bym czekal i liczyl ze koles nie zabetuje bo jak to zrobi to prawdopodobnie jestesmy w ciemnej i glebokiej. ew jak doczekamy do rivera to mooooooze bym sie pokusil o zabetowanie za pol puli, przy jego agresji raczej rerise nie dostaniesz chyba ze od top seta :facepalm:

PS te 40% pota mozesz rownie dobrze betowac na turnie, takie ominiecie cbeta na flopie IP czesto ludzie odbieraja jako oznake mocnej reki.
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Gracz utg -> mega tight. Na takim boardzie ja gram c/x na flopie w zaleznosci od wysokosci betu villaina. Jego range to bedzie raczej QQ++, na ktore jestes mega behind. AK tutaj nie zabetuje wiec ja bym to probowal dociagnac do showdownu bez betowania :D
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

Ou! Killer flop na takiego nita! :/ Na kazdym nie Q+ high flopie masz tu broke, bo nic innego nie zrobisz, ale na tym flopie tez wybralbym opcje c/x bo jego range to najczesciej bedzie QQ+, czyli nie bijesz tu nic, moze czasami JJ, ale nie wiesz czy on je tu bedzie callowal.

3bet preflop obv. OK, bo nie mozesz tu callowac, chociaz wolisz nie dostac akcji od UTG prawde mowiac :P Chcesz akcje od callerow.

Ps. Notka obowiazkowa.