[NL100+] Aa Nl100

• misiowilk
      misiowilk
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 745
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB)
      SB ($100)
      Hero ($192)
      UTG ($304)
      UTG+1 ($158)
      CO ($118)
      BTN ($110)

Dealt to Hero A:club: A:heart:

fold, UTG+1 raises to $3.50, CO raises to $11, BTN raises to $22, fold, Hero raises to $33, fold, fold, fold

Hero shows A:club: A:heart:

Hero wins $59

Pierwotny raiser to słabszy gracz, 3beter i 4 beter to regi, statystyki nie są tu tak istotne. Cokolwiek tu zrobię wygląda to megamocno i nawet KK może się tu zrzucić. Chyba wybrałem najgorszą możliwość. Tylko sprawdzać i c/r any flop ?
  • 3 odpowiedzi
    • Teges
      Teges
      Black
      na forum od: 22.01.2009 Posty: 1 381
      Pierwsza mysl to poprostu Ai, ale ze wzgledu że UTG + 1 ma 150BB, zagrałbym 5bet - 45$, Twój minirise, wygląda super mocno :) . W sumie nie wiem, czy i tak nie grałbym po prostu ai. Według nie granie call nie jest dobrą opcja.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      No właśnie to jest taki paradoks zagrania AI, bo wygląda ono na dużo słabszą rękę niż taki miniraise i możesz dostać tutaj call od QQ-KK, w skrajnych przypadkach, również zależnych od twojego image nawet od AK.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Sry, ale push za 150bb majac 200bb w stacku wyglada tak samo, jak minraies moim zdaniem. Ja bym tutaj czesto callowal tylko z racji, ze UTG moze pomyslec, ze mamy TT-QQ i nie chcemy 5betowac i sie izolowac.

Inna opcja to 5bet, ale wtedy i tak jest jasne, ze mamy KK+, wiec nikt bledow nie popelni. Owszem, to jest ciezko do zbalansowania, ale szczerze mowiac jeszcze nigdy nie widzialem takiej akcji :D