[NL2-NL16] 65 nl10

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (BB) ($8.04)
      UTG ($3.33)
      MP ($2.96)
      SB ($10.84)
      Button ($15.23)

Preflop: Hero is BB with 6, 5
      1 fold, MP calls $0.10, 2 folds, Hero checks

Flop: ($0.25) 9, 6, 3 (2 players)
      Hero bets $0.25, MP raises to $0.60, Hero calls $0.60

Turn: ($1.45) 9 (2 players)
      Hero checks, MP bets $0.30, Hero calls $0.30

River: ($2.05) 4 (2 players)
      Hero checks, MP raises to $1.96 (All-In), Hero calls $1.96

Total pot: $5.97 | Rake: $0.29

CO 40/7 po 15h

Nie bardzo wiem jak grac w nie podbijanych potach. tutaj postanowilem krasc pule na flopie majac jakies tam jeszcze outy. Dostaje raise i wydaje mi sie ze w tym miejscu rozdanie powinno sie zakonczyc ale z niewiadomych przyczyn gram call, bez dalszego planu na gre.

Na turnie paruje sie board i gram w sumie ch/f ale na taki maly bet postanawiam callnac.

Na river spada blank i koles wpycha mi alka, ktory jest jednoczesnie potbetem i po dluzszym zastanowieniu calluje.

Po takim betcie na T postawilem go na fd lub Ax high, mogl tez miec ta 9 ale jak czesto on ja bedzie tutaj mial po takiej lini?
  • 2 odpowiedzi
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Nie musi mieć 9x, może mieć TT, 77-88, 6Q+, 96, 36 dlatego standardem jest bet/fold, niepotrzebnie callujesz na flopie. Nawet vs flushdraw z anytwo jesteś w nieciekawej sytuacji. Dlatego rozdanie powinno zakończyć się na flopie. As played ch/f turn, bo dostajesz bardzo fałszywe oddsy. Nawet jak trafisz 6 to nigdy nie wiesz czy nie ma wyższego fulla.
      Do niedawna też nienajlepiej mi szło w podbijanych pulach i zacząłem po prostu grać betpot/fold jak radzą na forum i jest to dosyć opłacalna i prosta taktyka :f_thumbsup:
      Btw. w tym rozdaniu ja nawet nie jestem przekonany co do betpot flopa. Jego range łapie tutaj wszystko: flushdraw, gutshoty, oesd, parki, overcards i z wszystkim możesz dostać calla, więc skoro nie podbijałeś preflop to ja wolę ch/f.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Pot flop, ponieważ on ma szeroki zakres z którego wiele kart nie trafiło. Może sprawdzić Ciebie z AJ, z 98 ale też np. A3o, ponadto często spasuje więc masz fold equity + czasami wygrasz showdown. Jeśli nie bet, to musisz grać c/f ponieważ wiele kart psuje Ci rękę. Ja wolę samemu zabetować i odpuścić na turnie jeśli nie trafię tripsa/drugiej pary.

Potuje głównie po to żeby wyrzucić jego śmieci które nie trafiły, dlatego na raise uciekam z rozdania ponieważ na showdownie Twoja ręka niekoniecznie będzie najlepsza, ponadto prawie każdy turn jest zły dla Ciebie.