[NL2-NL16] AKo NL 4

• SY16186
      SY16186
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 30
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $4.00
      SB:
      $4.24
      BB:
      $2.71
      CO:
      $4.00

Preflop: Hero is BU with A, K.
      CO posts deadblind, CO checks, Hero raises to $0.16, SB folds, BB calls $0.12, CO folds.

Flop: ($0.38) 7, Q, A (2 players)
      BB bets $0.36, Hero raises to $0.96, BB raises to $2.55, Hero calls $1.59.

Turn: ($5.48) 6 (2 players)

River: ($5.48) T (2 players)

Final Pot: $5.48.
  • 4 odpowiedzi
    • halabasa
      halabasa
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 491
      wiec bb tylko srawdza pre-flop czyli mniej prawdopodobne ze ma pocet QQ [ale nie możemy tego wykluczyć całkowicie] można mu tutaj przypisać pocket 77, jezeli donkował by na flopie słabszego asa pewnie zrzucił by po twoim raise, jak dla mnie ten 4bet wyglada bardzo silnie, chyba ze miałes dobre ready ktorych tu nie podałes?
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      jesli on zestakuje sie z AJ/AT to raise/shove

jesli nie to call/call/ pewnie fold river
    • mchmielo
      mchmielo
      Brąz
      na forum od: 21.09.2008 Posty: 327
      jego zakres max na donkbet 77,A7s+,ATo+,A7o co daje 55:45 dla ciebie
      ale po jego 3bet 77,AJs+,A7s,AJo+,A7o zostawiając nawet AJ AQ jesteś 46:54
      no chyba ze to idiot i lubi blefować a jeśli coś ogarnia to jesteś do tyłu sporo
      ja bym był bardzie za call db
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Napisane przez halabasa
      wiec bb tylko srawdza pre-flop czyli mniej prawdopodobne ze ma pocet QQ [ale nie możemy tego wykluczyć całkowicie] można mu tutaj przypisać pocket 77, jezeli donkował by na flopie słabszego asa pewnie zrzucił by po twoim raise, jak dla mnie ten 4bet wyglada bardzo silnie, chyba ze miałes dobre ready ktorych tu nie podałes?
      Jeśli nie chcesz raise/callować, to nie powinieneś raisować! Raise/fold jest zbrodnią, ponieważ nie osiągasz nic. Przy okazji, rywal tutaj 3betuje na flopa a nie 4bet.

Dla mnie...

Preflop: raise 5bb.
      Flop: call, ponieważ jeśli ma mocnego asa z którym się stackuje na flopie, to go nie odpuści na turnie. Natomiast tylko callując zachowuje w jego range blefy i pozwala mu je kontynuować na turnie.

Raise/AI też nie jest zły, ale wolę mu dać szansę popełnić błąd z blefami.