[NL2-NL16] 55 nl 2

• pr0sty
      pr0sty
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 142
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $1.57
      SB:
      $5.07
      BB:
      $0.97
      MP2:
      $1.05
      MP3 (Hero):
      $1.74
      CO:
      $1.04

Preflop: Hero is MP3 with 5, 5.
      MP2 folds, Hero calls $0.02, 2 folds, SB raises to $0.06, BB folds, Hero calls $0.04.

Flop: ($0.14) 5, 6, 3 (2 players)
      SB bets $0.06, Hero raises to $0.20, SB calls $0.14.

Turn: ($0.54) K (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.42, SB raises to $4.81, Hero calls $1.06(All-In).

River: ($6.83) 7 (2 players)

Final Pot: $6.83.

Results follow:

Hero shows three of a kind, fives(5s 5d).
      SB shows three of a kind, kings(Kh Kc).

SB wins with three of a kind, kings(Kh Kc).

Mam statystyki na goscia po 87 rozdaniach 10/7 VPIP i PFR Trafiam seta i staram sie go agresywnie rozegrac czy jego AI powinien mnie zmusic do pasu ja nie sadze, ale obstawialem ze jednak ma te króle:) Stawialem tez go na AQ Lub AK w kolorze i pocekty od TT+ dlatego call:) no nic tym razem sie nie udalo:) PS. nie posiadalem pelnego stacka bo przegralem czesc chwile wczesniej z pocketem TT i nie mam auto rebuya, dlatego jest on nie pelny:)
  • 2 odpowiedzi
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Dlaczego na preflopie gramy raise lub fold. Po pierwsze limpując nie zyskujemy żadnych informacji o rękach przeciwników. Po drugie dopuszczamy marginalne karty do rozdania, które mogą nas wykończyć. Po trzecie nie mamy przewagi agresji w grze postflop i ciężko będzie nam kogoś wyrzucić z rozdania, a tak naprawdę showdowny to nie jest rzecz, do których dążymy. Showdowny chcemy mieć tylko z nutsami, a resztę rozdań, należny wygrywać na wcześniejszych streetach. I jeszcze czwarty powód. Jeśli trafimy układ, na który polujemy to nie wyciągniemy z niego pożądanej wartości, ponieważ nasze bety będą ograniczane przez pulę.

Limp/call jest linią słabą i czytelna. As played dobry check/raise flop, a na turnie idziemy na stacki. Nie ma opcji zrzucenia tutaj seta. My tu chcemy grać na stacki.

Pozdrawiam.
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Pamietaj o uzupelnianiu stacka do 100BB, poniewaz bez tego nie spelniasz zalozen BSS.

pozdrawiam