[NL2-NL16] Nl10 AJs

• Mayones
      Mayones
      Brąz
      na forum od: 24.10.2008 Posty: 754
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG1:
      $3,25
      Hero:
      $10,6

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.89 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with A:heart: , J:heart:
      UTG1 calls $0,10, UTG2 folds, Hero raises to $0,50, 6 folds, UTG1 calls $0,40.

Flop: ($1,15) J:diamond: , 9:diamond: , 4:spade: (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0,8, UTG1 calls $0,80.

Turn: ($2,75) 5:diamond: (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $8,8, UTG1 calls $1,95 (All-In), Hero gets uncalled bet back (All-In).

River: ($6,65) T:club: (2 players)

Final Pot: $6,65
  • 2 odpowiedzi
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      albo tak jak zagrales jesli nie wierzysz w jego kolor, albo chb turn i decyzja na riverze, jak narazie wrzuciles $1,3 do puli villainowi zostalo prawie $2 przy jego vpip pomimo malej probki czesto jest tam kolor badz Jx a na taki bet moim zdaniem sprawdzi tam tylko lepszy od twojego uklad, OP, kolor ew 2 pary+

UTG wykazuje sie jakastam agresja wiec rownie dobrze mozesz mu pozwolic sie wykazac na river, szansa ze spadnie tam 4-ty :diamond: a on ma na rece jednego to zaledwie 20% a niekoniecznie musi u niego siedziec A:diamond: i moze sie okazac ze on tam bedzie chcial zagrac linia ch/r probujac cie trapnac

takze proponuje pf ok flop ok, turn chb, river zaleznie od sytuacji: fold, call albo bet, nie polecam raise na jakikolwiek bet na riverze z tego samego powodu dla ktorego nie chcemy wrzucac stacka na turn,
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 132
      Siema.

Ja tu jednak pushuje turna, aby nie zobaczyc tam kolejnego + sadze ze gosc z vip 40 przy halfstacku calluje tu any JX, wiec rak jakie bijemy tez jest sporo! :) Osobiscie gram dokladnie tak samo ja Hero, kiedy mam przeciwnika o takich statach nawet po 15hands + o takim stacku.