[NL2-NL16] TT Nl100

• szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Unki ale , z widoczną tendencją.
      Po sesji:
      31/7 /30h

29/11/93h
      Muszę się pytać o podstawy, bo skleroza.Całkiem dobry flop , często będę tu najlepszy więc... Mając dwóch takich co do których prawie mamy pewność ,że obaj sprawdzą , to może tu lepiej pushować prf ??
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      Hero ($22.15)
      BB ($49.85)
      UTG ($100)
      UTG+1 ($48.25)
      UTG+2 ($151)
      MP1 ($121)
      CO ($111)
      BTN ($107)

Dealt to Hero T:spade: T:diamond:

fold, UTG+1 calls $1, fold, fold, CO calls $1, fold, Hero raises to $6, UTG+1 calls $5, CO calls $5

FLOP ($19) 6:club: 3:diamond: J:club:

Hero bets $16.15 (AI)
  • 1 odpowiedź
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Cześć Szoku,

Chyba sam dokładnie wiesz, że dobrze tutaj zagrałeś, masz 2 przeciwników i middle pair, stack większy od puli = grasz all-in. W większości przypadków masz tutaj najmocniejszą rękę, fishe sprawdzą tutaj z fd, Jx, pewnie pocketami 77-TT, czasami z czymś śmieszniejszym. Jeśli nie sprawdzą zgarniasz pulę i też jest dobrze.

Inna sprawa to proponowane przez ciebie zagranie, czyli push przy 2 limperach. Sam stosowałem czasami takie zagrania, z rękami, typu 77-TT, AT-AJ, bo z reguły masz mocniejszą rękę, ale fishe mają nad tobą pozycję, do cbeta nie pasują, trafiają śmieszne układy. Sam nigdy nie stosuje takich zagrań zawsze, tylko raczej mixowałem, czyli czasem push, czasem raise, czasem nawet pushowałem przy 1 limperze. Sam możesz ocenić czy będzie ci lepiej pushować, tym bardziej, że fishe często sprawdzą twój push, czasem z zadziwiającymi rękami - bywało, że widziałem nawet 22, jakieś niskie konektory. Pushowanie preflop będąc shortem - zawsze jest na miejscu! :f_thumbsup: