[NL2-NL16] Ak Nl25

• balnior
      balnior
      Brąz
      na forum od: 26.06.2010 Posty: 343
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP1 ($5.46)
      MP2 ($4.65)
      MP3 ($9.45)
      CO ($17.22)
      Button ($13.88)
      SB ($5.40)
      BB ($6.98)
      UTG ($4.70)
      Hero (UTG+1) ($8.98)

Preflop: Hero is UTG+1 with K, A
      1 fold, Hero bets $1, 2 folds, MP3 calls $1, 4 folds

Flop: ($2.35) 8, 4, K (2 players)
      Hero bets $1.25, MP3 raises to $2.50, Hero raises to $7.98 (All-In), MP3 calls $5.48

Turn: ($18.31) Q (2 players, 1 all-in)

River: ($18.31) 8 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $18.31 | Rake: $0.91

Byłem po podwojeniu. Staram się coś takiego zrzucać, ale się zagapiłem i podbiłem preflop.
      Nie wiem, jak zinterpretować jego podbicie ?( , a all ina zagrałem bo bałem się kara -> potem ciężkiej dezycji, a go obstawiałem na flush draw'a.
      Można jakoś wrzucać ręce z pokertrackera wraz ze statystykami?
  • 1 odpowiedź
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Napisane przez balnior
      Byłem po podwojeniu. Staram się coś takiego zrzucać, ale się zagapiłem i podbiłem preflop.
      Źle! Dlaczego masz zrzucać AK jak jesteś po podwojeniu? To nie jest ręka, z którą powinieneś się bać stackować z 40bb-50bb. Jest na tyle silna, że swobodnie możesz ją rozgrywać.

Napisane przez balnior
      Nie wiem, jak zinterpretować jego podbicie ?( , a all ina zagrałem bo bałem się kara -> potem ciężkiej dezycji, a go obstawiałem na flush draw'a.
      A jak interpretowałbyś jego rękę, jeśli grałbyś z 20bb? To może być wiele rąk - flushdraw, KQ, KJ, KT, K9, sety które nas biją i jakieś air, zakładając, że przeciwnik blefuje. Generalnie po przebiciu przeciwnika to jest easy push, nie masz nawet co się zastanawiać trafiając TPTK.

Napisane przez balnior
      Można jakoś wrzucać ręce z pokertrackera wraz ze statystykami?
      Nie, staty musisz przepisać ręcznie.