[NL20-NL50] Ak Nl25 (2)

• PJohnson
      PJohnson
      Brąz
      na forum od: 15.06.2008 Posty: 1 132
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($32.95)
      BB ($73.15)
      UTG ($103)
      Hero ($87.60)
      CO ($20)
      BTN ($23.50)

Dealt to Hero A:heart: K:club:

UTG raises to $1.15, Hero raises to $4, CO calls $3.75, fold, fold, fold, fold

FLOP ($9.55) A:club: 8:heart: 8:spade:

Hero checks, CO bets $9.55, Hero calls $9.55

TURN ($28.65) A:club: 8:heart: 8:spade: 5:club:

Hero checks, CO bets $6.45 (AI), Hero calls $6.45

RIVER ($41.55) A:club: 8:heart: 8:spade: 5:club: 3:club:

UNK
  • 7 odpowiedzi
    • Spontann
      Spontann
      Brąz
      na forum od: 07.10.2009 Posty: 737
      Niepelny stack wiec gracz najprawdopodobniej slaby, u niego biorac pod uwage raise/call pf i po size bet na flopie musi miec AK/AQ/AJ/Ax , 8 raczej nie bedize mial w swoim zasiegu wiec niczego sie tutaj nie obawiasz. Mysle ze na flopie brak c-bet'a jest dobry bo pozwalasz mu myslec ze masz QQ/KK i boisz sie tego asa.

Imo WP.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Z jakiego powodu checkujesz tego flopa? Nie mowie, ze to jest zle, ale masz jakis powod dla ktorego checkujesz.

Generalnie jezeli juz zdecydujesz sie na checka to na pewno nie planujesz pasowac. Tak wiec check/call flop check/call turn. Przeciwnik moze tak grac jakies Ax, albo po prostu betowac, bo pokazales slabosc.

Problem jaki widze w tym handzie jest taki, ze checkujesz flopa, a potem postujesz tego handa i nie jestes pewny czy powinienes callowac turna/flopa. Jezeli nie czujesz sie dobrze callujac flopa i turna to po prostu nie checkuj flopa. Musisz miec jakis plan na handa.
    • PJohnson
      PJohnson
      Brąz
      na forum od: 15.06.2008 Posty: 1 132
      W zasadzie hand jak wiele, nie było potrzeby go tu wrzucać. Zagrałem tak jak sobie zaplanowałem, bo na turnie nie zrzucę za nic w świecie :D a przegrałem, w imię zasady "slow play, you pay" z 55, więc pewnie to mnie jakoś "zmotywowało" do wrzucenia go tutaj :D

zastanawiałem się jednak czy takie rozegranie też jest OK. Dzięki.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      A co z tym 3bet pf ?? Co jak dostaniemy od UTG 4bet jestesmy mocno nabudowani.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      Napisane przez czak2
      Na unknowna 3bet i call bedzie OK, ciezko jest grac w ciemno.

Tak czy inaczej nie spodziewlabym sie zbyt czesto 4beta od unknowna. Koles grajacy z 80bb bedzie duzo czesciej callowal.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez ZZZet
      Napisane przez czak2
      Na unknowna 3bet i call bedzie OK, ciezko jest grac w ciemno.

Tak czy inaczej nie spodziewlabym sie zbyt czesto 4beta od unknowna. Koles grajacy z 80bb bedzie duzo czesciej callowal.
      Ale UTg to nie koniecznie unk bo PJohnson nic o nim nie pisał.

I kiedy ty zaczynasz tu grać call a kiedy 3betować ??
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      Calluje jak koles nituje, albo jak pasuje bardzo duzo do 3betow.