[NL20-NL50] rush nl25 - AA (wtf river?)

• shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Known players:
      SB:
      $7.47
      BB:
      $27.34
      UTG1:
      $33.66
      UTG2:
      $10.35
      MP1:
      $49.21
      MP2:
      $13.86
      MP3:
      $11.57
      CO:
      $20.86
      BU (Hero):
      $27.53

Preflop: Hero is BU with A, A.
      6 folds, Hero raises to $0.75, SB folds, BB raises to $2.50, Hero calls $1.75.

Flop: ($5.1) Q, 9, 4 (2 players)
      BB bets $4.25, Hero calls $4.25.

Turn: ($13.6) K (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($13.6) K (2 players)
      BB bets $16.00, Hero raises to $20.78(All-In), BB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $29.6.

vilian słabszy reg (900h): 17/14/2.4 - foldBB 70% / resteal 16% - went/wonSHD 25/40 - -13bb/100h
      Pomimo tak dużej liczby rąk brak notatek (widocznie nie było nic nadzwyczajnego, co uznałbym za warte zanotowania)

Mając pozycję calluje jego resteal.
      1) flop już wydaje mi się dość dziwny, mocno CBetuje. Obv call
      2) na turnie nie wiem, czy nie powinienem był przejąć inicjatywy, w sumie trochę się pogubiłem...
      3) River ?( say what ?( wziąłem time, bo na prawdę mi tutaj zaśmierdziało. Jedynym faktem, dla którego pushnąłem (i to co się stało potem = :s_o: ) był brak jakiejkolwiek historii (w sensie notatek) i stwierdziłem, że na pewno nie jest to valueBet, a raczej właśnie bluff, żeby mnie wyrzucić z rozdania. Nie wiem, może miałem sobie pomyśleć, że jest scommitowany?
      Na prawdę sick rozdanie...
      Także oczywiście proszę o comment do ręki i jak lepiej to zagrać, ale też proszę o jakiś komentarz do tej mojej rozkminy na river - czy też mieliście kiedyś takie sytuacje?
      dzieki z góry i pozdro! ;)
  • 10 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      A dlaczego nie 4bet pre?
      Dlaczego na flopie obv call?
    • shovi
      shovi
      Brąz
      Raz, że on często broni blindów i nie rzadko się odwija, więc czemu nie dać mu postawić CBeta, który często będzie bluffem? Na turnie chyba trochę mnie zbił z tropu ten K... na turnie już powinien być oczywiście bet z mojej strony.
      Ale właśnie pre + flop on tu może sam mi oddawać kasę
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Trochę dziwne te staty, 4% pfr i 16% resteal ?(
    • shovi
      shovi
      Brąz
      Omg, dzięki że zauważyłeś... poprawione - 14 ofc :facepalm:
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      dla mnie call river, nwaet taka mala ilsoc ale w sumie to po co raise? i masz teraz WTF wlasnie a nie konkretna notke
    • shovi
      shovi
      Brąz
      Napisane przez mgrudzie
      i masz teraz WTF wlasnie a nie konkretna notke
      Hmm, o tym w ogóle nie pomyślałem... :facepalm:
    • przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Check back na turnie ma sens, bo możesz indukować bluff na river. Nie boisz się żadnego :heart: bo masz nut FD. A tak jak zabetujesz to dostaniesz calla/raise od lepszych rąk, bo na raise musisz się składać. Call river.
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej shovi !

W blind wars bardzo istotnym info, którego tutaj nie podałeś jest Twój image.
      Skoro masz na przeciwnika 900h musisz wiedzieć, że on też już trochę o Tobie wie i będzie się już dostosowywać. Najważniejsze pytania, jakie musimy sobie tutaj postawić:
      - jaki mamy ATS, czy villain wie o naszym szerokim/wąskim range'u steali ?
      - czy często zrzucamy do resteali (Fold to resteal jaki on tutaj widzi) ?
      - czy zrzucamy na cbet we 3betowanych potach?

Widząc wysoki resteal villaina spokojnie zakładamy szeroki range u niego. Cbet jest standardowy, możemy callować, raise nie ma zbytnio sensu. On tutaj 3betuje z blindów pockety, Ax'y, czasem jakieś SC wysokie i Kx. Raisem wyrzucamy słabsze układy, a raise/fold we 3betowanej puli nigdy nie możemy zagrać :)

Nie podałeś agresji villaina na poszczególnych stritach, a przede wszystkim na riverze - bardzo przydałaby się ta informacja. Na turn klasyczny checkback -rzadko tutaj widzę flush'e, betem nie wyciągniemy value żadnego w tym rozdaniu już.

River - jego sizing wygląda dość bluffy, nie widzę tutaj handów, które tak grają. Ogromnym błędem jest tutaj Twój push !!
      Pushem izolujesz się na flushe, FH i tripsy z Kx'em, nie masz żadnego info w przypadku foldu.

call > fold >>>>>>> push

To jest wstępna ocena tego handu oparta tylko o dane, które podałeś. Jeśli chcesz dokładniejszej oceny podepnij pop-up villaina i podaj swoje staty preflop, które pomogą w ocenie gry podczas blind wars (ft3bet, fold to resteal, fold to cbet 3bet pot) no i Twój fold na river.

pozdrawiam
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      A jaką wy mu tu notkę chcecie dać jak zobaczycie jego karty?
      Że taki bet na river to jest bluff - to możecie dać mu ją teraz. Nie wiem co tutaj daje zobaczenie kart. Większość nie zrobi tu żadnej innej notki chyba, że taką jaką napisałem.
    • przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Napisane przez sickpastor
      Hej przekliniak !
      ...
      To nie moja ręka :) . Widzę, że wszędzie widzisz moje rozdania ;)