[NL20-NL50] KK NL25 rush #7

• przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

SB ($23.44)
      BB ($29.18)
      UTG ($25)
      Hero (UTG+1) ($25.29)
      MP1 ($19.10)
      MP2 ($30.38)
      MP3 ($35.42)
      CO ($59.09)
      Button ($8.60)

Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
      1 fold, Hero bets $0.85, 3 folds, CO calls $0.85, 1 fold, SB calls $0.75, 1 fold

Flop: ($2.80) J, Q, 9 (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.75, 1 fold, SB calls $1.75

Turn: ($6.30) K (2 players)
      SB bets $3.25, Hero calls $3.25

River: ($12.80) 10 (2 players)
      SB bets $5, Hero folds

Total pot: $12.80 | Rake: $0.64

Unki:

Do turna ok. Na turnie chyba trochę zapsałam, bo leżał FD, ale też każdy T mnie bił, dlatego zrobiłam call i revaluate river. Pytanie czy ma A. Najsensowniej pasuje mi AT... Pogubiłam się tutaj.
  • 6 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Ja z racji mocno drołowatego bordu biję tutaj mocniej CBeta (2 - 2.1$)
      Turn jest sick imo :f_o: najgorsza karta dla nas imo :D
      na pewno call nic Ci nie da. Nie wiesz w ogóle co się dzieje, bo jeśli on tu faktycznie ma str8 to na river będzie betował na pewno. Niby mamy te 10 outów na FH, ale call i tak chyba tutaj jest złym zagraniem.
      :diamond: (pytanie z mojej strony do sędziów) mamy tutaj miejsce na raise turn do jakiś 7.5/8$ i ewentualny fold na jego rAI? Takie rozwiązanie byłoby dobre z tego względu, że może uda się zobaczyć za darmo SHD, jeśli typ nas tylko callnie
      :diamond: zostaje jeszcze po prostu odpuścić turn, co chyba nie byłoby jakimś mega złym zagraniem na unka, bo faktycznie jest sporo T w jego rangue
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej przekliniak !

K nie jest najgorszą kartą dla nas, najgorszą byłoby K :heart: , ale tę akurat trzymamy ;)

Jedyne, do czego mogę się przyczepić to za niski cbet flop - zagraj tutaj nawet do $2.1 jak wspomniał shovi.
      Turn to jest call i kolejna magic card spada. Niestety, nie widzę realnej ręki, którą tutaj bijemy i jest to crying fold.
      Nie ma tutaj miejsca do raise/fold turn - co Cię tu sprawdza ? Zamieniasz seta króli w blef ?
      Fold odpada kompletnie, takie zagranie byłoby very weak tight.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      shovi, co Cie calluje po tym raise turn? :>
    • przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Napisane przez sickpastor
      ...
      Turn to jest call i kolejna magic card spada. Niestety, nie widzę realnej ręki, którą tutaj bijemy i jest to crying fold.
      Nie ma tutaj miejsca do raise/fold turn - co Cię tu sprawdza ? Zamieniasz seta króli w blef ?
      Najpierw piszesz, że mam crying foldować, a potem, że fold odpada kompletnie :) .No chyba, że nadal mówiłeś tutaj o turnie :)
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hejo !

to jest jakby całość :)
      Sry za skrót myślowy, raise/fold turn odpada kompletnie, oczywiście.

pozdrawiam
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Chyba pora popracować nad tym aspektem gry... zbyt często gram właśnie coś w stylu "donk-raise" w nadziei, że ukradnę pulę... jasne, czasem się udaje, ale w razie czego się izoluję na lepsze ręce i jest nieciekawie :facepalm: