[NL20-NL50] NL25 JKs

• Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      $0.15/$0.25 No Limit Holdem
      HoldemManager
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($67.65)
      UTG+1 ($47.40)
      CO ($50.15)
      Hero ($52.95)
      SB ($25.65)
      BB ($12.25)

Pre-Flop: ($0.40, 6 players) Hero is BTN J:club: K:club:
      UTG raises to $0.90, 2 folds, Hero calls $0.90, 1 fold, BB calls $0.65

Flop: J:diamond: J:spade: A:club: ($2.85, 3 players)
      BB checks, UTG checks, Hero bets $2, BB folds, UTG calls $2

Turn: 3:spade: ($6.85, 2 players)
      UTG checks, Hero bets $4.15, UTG raises to $11.20, Hero calls $7.05

River: A:diamond: ($29.25, 2 players)
      UTG bets $19.25, Hero folds

Final Pot: $48.50

vs. 23/11 AFq:21 c-bet 75%

Co na turnie?
      Co na non-A river?
  • 5 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Fold pf masz tu zawsze zdominowanego handa lepiej już sprawdzaj nizsze sc vs nit UTG range .

Ogólnie to jest dziwna ręka bo co on nie cbetuje tylko gra ch/c i ch/r na T ?(

F oczywiście bet jest tutaj dobry ciągniesz value z Jx/AX/sd/KK/QQ utg po ch/c obstawiam na Ax/Jx może jakieś KQ/KT.

T po jego ch/r widać że on się commituje więc nie masz na co czekać myślę że jego range duzo sie nie zmienił tyle że doszło mu z SD jeszcze FD czyli KsTs/KsQs/Ax/Jx. shove nad jego raise > call

Na non-A masz tam easy call jego shove albo sam grasz jakiś vbet za 1/2 albo shove zalezy ale raczej shove bo on sprawdzi shove z takim samym range jak bet za 1/2
    • shadeson
      shadeson
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 883
      moim zdaniem call na BU jest ok będąc 200bb deep..

Nie wiem jaka próbka rąk ale jeśli ma cbet 75% to raczej na takim flopie cbetuje wszystkie drawy (chociaż pytanie jak zmienia się jego zakres cbetów z shortem na bb)... gra c/c pewnie z QQ, KK i nutsami typu AA,AJ bo nie chce wyrzucać was z puli betem, a i tak ma 100% eq, KJ też może grać c/c, jak ma 11% pfr to raczej więcej waletów nie ma UTG, KT chyba też odpada, może jeszcze być w jego zakresie c/c AQ, AK ale to by miało więcej sensu jakby mógł liczyć na to że będzie risował shorta, który ma zapewne dużo Ax w swoim rangu..

turn rise to AJ,KJ i ewentualnie KQ, AQ,AK :spade: a w najlepszym wypadku według mnie twoja sytuacja wygląda tak:
      Text results appended to pokerstove.txt

704 games 0.005 secs 140,800 games/sec

Board: Ac Jd Js 3s
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 46.591% 35.51% 11.08% 250 78.00 { KcJc }
      Hand 1: 53.409% 42.33% 11.08% 298 78.00 { AA, AsKs, AsQs, AJs, KhQh, KJs, QJs, AJo, KJo, QJo }

po dodaniu KT :spade: i tak masz eq<50% biorąc pod uwagę, że raczej przeciwnik nie będzie tu miał szerszego zasięgu, a może mieć węższy to trzeba chyb rozważyć fold turn

na river u tak pasywnego gracza nie widzę blefów więc fold
    • Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      No wlasnie tez zastanawiam sie nad preflopem.

Call oczywiscie ze wzgledu na deep stacki, chociaz tez w sumie twierdze, ze lepiej byloby callowac z nizszymi SC, tak zeby trafiajac np. tripsa nie byc zdominowanym. Inna sprawa jest to, ze jak juz tego tripsa trafimy, to bedzie tyle blockerow, ze ciezko bedzie dac mu kombinacje lepszych rak w range'u.

Mi jego linia naprawde smierdzi nutsem.

Tylko, ze tych nutsow jest bardzo malo - trzy kombinacje - AA i 2x AJ.
      Dodajac do jego range'u AK, stack off jest juz oplacalny.

Nie bardzo mozemy mu dac rece typu KT/QJ ze wzgledu na prf.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Napisane przez czak2
      Fold pf masz tu zawsze zdominowanego handa lepiej już sprawdzaj nizsze sc vs nit UTG range .
      Fold preflop nawet nie wchodzi w gre. To zdecydowanie najgorsza opcja. Albo call albo 3bet w zaleznosci od tego na kogo grasz. A to czy jestes zdominowany czy nie nie jest takie wazne jak masz KJs i jestes w pozycji.

Bet na flopie OK

T po jego ch/r widać że on się commituje więc nie masz na co czekać myślę że jego range duzo sie nie zmienił tyle że doszło mu z SD jeszcze FD czyli KsTs/KsQs/Ax/Jx. shove nad jego raise > call

Dlaczego jego raise jest committujacy? Przeciez jego raise jest bardzo maly. Jezeli hero callnie to na riverze bedzie w pocie 28$ a w stacku UTG bedzie 39$.

Call turn i decyzja na riverze. Jego linia jest dziwna, ale nie widze za duzego sensu 3betowania takiego super dry turna.

As played fold river. Nie sadze, zeby koles blefowal kiedykolwiek takiego rivera. Jezeli callujesz to liczysz tylko na to, ze masz chopa.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Sorry panowie nie spojrzałem na stacki i myślałem że to jest 100bb :facepalm: