[NL20-NL50] Nl25 Rush 98s

• casalinga87
      casalinga87
      Brąz
      na forum od: 10.01.2010 Posty: 13 885
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($10)
      SB ($25.65)
      BB ($24.09)
      UTG ($25)
      UTG+1 ($34.27)
      MP1 ($53.97)
      Hero (MP2) ($69.27)
      MP3 ($30.62)
      CO ($30.43)

Preflop: Hero is MP2 with 9, 8
      1 fold, UTG+1 bets $0.85, MP1 calls $0.85, Hero calls $0.85, 5 folds

Flop: ($2.90) 3, 3, 7 (3 players)
      UTG+1 checks, MP1 checks, Hero bets $2, UTG+1 calls $2, 1 fold

Turn: ($6.90) 4 (2 players)
      UTG+1 checks, Hero checks

River: ($6.90) 7 (2 players)
      UTG+1 checks, Hero bets $4.80

Muszę się przerzucić na HEMa, bo nie umiem grać bez statów, a PT nie daje rady z Rushem. Ech. Oceńcie chociaż sizing.

1. Bet na flopie chyba za duży, jak mają zrzucić, to zrzucą i do - chcę kraść niczyją pulę. Generalnie na Rushu wszyscy cbetują wszystko, więc OP tutaj raczej uderzają. Oczywiście możliwe slowaplayowane monstery i FD.

2. Call od UTG+1 mnie zdziwił. Teraz widzę u niego niskie pockety albo dwie over w kierach. Boję się, że pocketów tu nie wyrzuci, na river pula będzie za duża na 3rr barrel, a co więcej nie wiem, czy kiery są moimi outami, więc poddaję rękę.

3. Na river spada ciekawa karta, a villain czeka. I teraz w mojej głowie rodzi się przewrotny plan reprezentowania siódemki :) FD nie trafił, a np. ósemki czy dziewiątki mają ciężki call. Sizing wydaje mi się optymalny, dokładnie za tyle grałbym z 7x.
  • 2 odpowiedzi
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej casalinga !

Osobiście uważam, że flop nie jest najlepszy do stealu puli. Sprawdza Cię tutaj dużo rąk z range'u villainów i zaczynasz budować pulę praktycznie bez showdown value. W ich range'u są tutaj 55+ (które niekoniecznie zechcą pasować na Twój jeden bet), 2 OC (overcards) + FD, AhKx, AhQx (które dla wielu na tych limitach są trudne do zrzucenia). Sytuacja wyglądałaby o wiele przyjemniej, gdyby flop nie był sparowany.
      Najlepszą opcją jest tutaj pasywne drawowanie do swojego made'a i, biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia wyższego flusha w multi pocie - kontrola puli.

As played jak już zacząłeś stealować to dlaczego akurat taka linia ? Jak grasz tutaj TT+ ?
      Jeśli już betowałeś flop (sizing w porządku, wygląda na obronę dobrej ręki), to dlaczego gdy turn otwiera drugi FD nagle przestajesz ochraniać swojego handa ?

Historia, którą próbujesz tutaj villainowi opowiedzieć nie trzyma się niczego :) Ogarnięty villain sprawdza tutaj z A high

pozdrawiam
    • casalinga87
      casalinga87
      Brąz
      na forum od: 10.01.2010 Posty: 13 885
      TT+ betuję na turn i river for value, na raise zrzucam.
      Turn tutaj odpuściłem, bo uznałem, że villain nie zrzuci większość swojego rangu, skoro sprawdził z nim flopa.

Jestem rybą :f_ugly: