[NL2-NL16] Jj Nl10

• empe92
      empe92
      Brąz
      na forum od: 23.05.2010 Posty: 24
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $11,36
      Hero:
      $12,74
      MP3:
      $14,06

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.90 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with J:spade: , J:diamond:
      MP2 folds, MP3 raises to $0,30, 2 folds, SB raises to $1,00, Hero raises to $3,50, MP3 folds, SB calls $2,50.

Flop: ($7,30) 9:club: , 7:club: , 6:club: (2 players)
      SB raises $7,86 (All-In), Hero calls $7,86.

Turn: ($23,02) J:club:
      River: ($23,02) 7:diamond: (2 players)

Final Pot: $23,02

Results follow (highlight to see):
      SB shows (Ac Jh)
      Hero shows ful, walety na siódemki (Js Jd)

Hero wins with ful, walety na siódemki (Js Jd)
  • 6 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: szczerze ja bym tutaj grał fold, co jak co, ale jego range jest tutaj bardzo mocny. Ale nie uważam, zeby twoje zagranie bylo zle 4bet/shove w koncu masz 50% na unka imo EV+

F: gram tak samo, uważam, ze QQ+ gra shove pre czyli stawiam go na Acx, Kcx, TT, seta wiec imo na pewno masz wiecej niz 33%.
    • TehSimo
      TehSimo
      Brąz
      na forum od: 04.02.2010 Posty: 57
      Call pre. Nie stakowałbym się na unka z JJ, a ten 4bet tylko do tego prowadzi.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      Napisane przez TehSimo
      Call pre. Nie stakowałbym się na unka z JJ, a ten 4bet tylko do tego prowadzi.
      call pre? możesz mi wytlumaczyc jakie to ma zalety?
    • TehSimo
      TehSimo
      Brąz
      na forum od: 04.02.2010 Posty: 57
      Dla mnie wydaje się to lepszym rozwiązaniem niż 4bet i zostawianie unkowi w stacku pot-size beta, do tego jest jeszcze za nami original raiser ze statsami 16/12. JJ nadawałby się tu na squeeze po callu SB.
      To tylko moje zdanie, od poprawnej oceny są tu sędziowie i trenerzy.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      Napisane przez TehSimo
      Dla mnie wydaje się to lepszym rozwiązaniem niż 4bet i zostawianie unkowi w stacku pot-size beta, do tego jest jeszcze za nami original raiser ze statsami 16/12. JJ nadawałby się tu na squeeze po callu SB.
      To tylko moje zdanie, od poprawnej oceny są tu sędziowie i trenerzy.

ja się nie chcę podważać twojego zagrania tylko, tylko uzasadnij dlaczego wybierasz call ??

Axx, Kxx, Qxx - masz stracha i prawdopodobnie foldujesz do c.beta

na każdym innym flopie on może zdecydować czy chce grać c.beta z AK, AQ czy nie, a na pewno robi to z QQ+, a ty ze swoja overpais, raczej wtedy nie pasujesz.

Dla imo fold<4bet<call
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Zgadzam się z powyższym postem.

Ogólnie callowanie z JJ to proszenie się o kłopoty. Jeden rywal jest nitowaty i nie wrzuci wielu $ jeśli nie trafi, drugi jest nieznany. Na dodatek bardzo często spadnie overcarda która popsuje nam rękę a gdy nawet będziemy mieli overpair, to często dostaniemy coolera...

Jeśli już kontynuować, to 4betem.

Flop: pomimo że board jest paskudny, to jednak nie możesz spasować. Ja to calluje licząc na jakieś AK-AQ z FD, albo TT. Dostajesz zbyt dobrą cenę...