[NL2-NL16] ATo NL10

• siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      PartyGaming - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: $19.50
      BTN: $3.55
      Hero (SB): $10.00
      BB: $10.10
      UTG: $10.00

Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10, UTG posts DB $0.10

Pre Flop: ($0.25) Hero has A:diamond: T:club:

UTG checks, CO calls $0.10, fold, Hero raises to $0.70, fold, fold, CO calls $0.60

Flop: ($1.60, 2 players) Q:club: 9:spade: T:diamond:
      Hero checks, CO checks

Turn: ($1.60, 2 players) K:heart:
      Hero checks, CO bets $0.76, Hero calls $0.76

River: ($3.12, 2 players) 5:club:
      Hero checks, CO bets $2.97, fold

30/3
      WTS 32
      W$SD 78
      foldtocbet 3/14
      foldtosb 4/5
      AFq 36
      hands 360

Jak to grać na flopie? Swoją drogą muszę ograniczyć otwieranie takich rąk oop na CSów :facepalm:

Jestem bez pozycji. Mam drugą parę, backdoory do strita i jedną over, ale gościu folduje bardzo rzadko na cbety póki co. Jeśli cbetuję flop to chyba muszę barrelować turna. Wybrałem tańszą drogę i check/fold mode, ale nie wiem czy słusznie.
  • 4 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: okey

F: easy bet/fold skoro to cs to sprawdzi cię Tx, 9x, SD, gutshot jak ma Qx mówi się trudno.

T: fatalna karta c/f, jesteś oop, masz marginalna rękę możesz często już tylko liczyć na splita.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Jeśli cbetuję flop to chyba muszę barrelować turna.

Czemu?
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      K co prawda uzupełnia potencjalnego drawa z Jx, ale jest też scary card i wpada w mój zasięg. Rywal rzadko folduje na cbety, ale póki co składa się na secondbarrel, a ja łapie dodatkowe equity z gutshotem.
      Ma to sens?
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Dlatego nie lubię nadużywania statystyk.

Pomyśl tutaj o jego zakresie. To że sprawdza szeroko nie oznacza że 76% zakresu. Patrzę na board i widzę że gracz który nie lubi pasować sprawdzi Ciebie z:

Qx/Jx/Tx/9x może nawet z 87 albo 55.

Vs ten zakres chcę zagrać cbet, bo jestem ahead. Ponadto nie chcę grać c/c bez pozycji na tak paskudnym boardzie, ponieważ co chcesz zrobić na złym turnie (czyli sporym % kart)?

Ja gram cbet i pamiętam że dalej ma szeroki zakres na turnie dlatego na blanku (2) double barreluje dla value od Jx/Tx/9x i na river zazwyczaj c/f.

Tutaj board jest paskundy, bo gdy spojrzysz na ten zakres, to Qx Ciebie bije Jx również, 9x raczej nie sprawdzi podobnie Tx. Zresztą ta K oprócz strita uzupełnia dwie pary dla np. KT/K9. Turn psuje Ci rękę i musisz zagrać c/f.