[NL20-NL50] AQs NL25 rush #5

• przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($25.70)
      Hero (SB) ($38.86)
      BB ($64.82)
      UTG ($56.18)
      UTG+1 ($24.15)
      MP1 ($85.23)
      MP2 ($31.30)
      MP3 ($18.97)
      CO ($5.16)

Preflop: Hero is SB with A, Q
      4 folds, MP3 bets $0.85, 1 fold, Button calls $0.85, Hero raises to $3.65, 1 fold, MP3 calls $2.80, Button calls $2.80

Flop: ($11.20) 8, K, 6 (3 players)
      Hero checks, MP3 checks, Button checks

Turn: ($11.20) Q (3 players)
      Hero bets $5, 1 fold, Button calls $5

River: ($21.20) 10 (2 players)
      Hero checks, Button bets $17.05 (All-In), Hero folds

Total pot: $21.20 | Rake: $1.06

Squezze chyba ok. Na takim flopie po dwóch callach gramy bet/fold? Ja zamierzałam grać ch/f. Na turnie trafiam swojego outa betuje i trochę chyba za mało. Przeciwnik bardzo długo czekał zanim dał calla. Na river insta wsunął. Chyba łatwy fold.
  • 3 odpowiedzi
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej przekliniaku !

Squeeze na nl25 z takim handem grając OOP jest tutaj dyskusyjny. Możesz to spokojnie foldować tym bardziej, że z tego co wnioskuję nie masz żadnych informacji na graczy, jesteś bez pozycji i potem na postflopie nie wiesz kompletnie na czym stoisz.

Flop K high spokojnie nadaje się do cbetu - możesz wyrzucić tutaj nawet QQ callujące na tym limicie nagminnie do 3betów, zagrywasz to for info i, wiedząc na czym stoisz, nie musisz potem w przypadku trafienia jednego z outu główkować co zrobić na taki push na river (w większości przypadków call ze strony przeciwników będzie oznaczał bijącego Cię handa - pamiętać musisz, że Twoje zagranie wygląda tutaj naprawdę mocno, jesteś tak samo unkiem dla nich jak oni dla Ciebie i wszystko prócz KK+, Kx oni zrzucają na Twój cbet).

pozdrawiam
    • przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Podbicie jest od MP3 także tam jego range podbijania jest chyba (nawet jak na unka) dość szeroki i nie jest zbyt weak odpuszczanie tutaj takiej ręki, która dość dobrze moim zdaniem nadaje się do squeezu?? Obaj przecwnicy to unki. Często mam duże fold equity... Czy może źle myślę ?? :]
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      No właśnie w tym problem, że Ty kompletnie nie wiesz na co stawiać MP3. On zarówno może tam grać 20/15 jak i 9/6, może to być też CS, który z trzecią parą będzie tam leciał do SD i Ty nigdy go z tego nie zrzucisz. Dlatego fold jest najbezpieczniejszy przeciwko unkom i ja bym tutaj JJ+ squeezował.