[NL20-NL50] AA NL25 rush #10

• przekliniak
      przekliniak
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 448
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($25.32)
      SB ($14.21)
      BB ($27.58)
      UTG ($26.08)
      UTG+1 ($22.79)
      Hero (MP1) ($38.75)
      MP2 ($11.97)
      MP3 ($31.34)
      CO ($25.10)

Preflop: Hero is MP1 with A, A
      UTG bets $0.85, 1 fold, Hero raises to $2.75, 6 folds, UTG calls $1.90

Flop: ($5.85) 8, Q, J (2 players)
      UTG checks, Hero bets $3.50, UTG raises to $23.33 (All-In), Hero folds

Total pot: $12.85 | Rake: $0.64

Przeciwniki to praktycznie unk 19/13 po 31h., prezentuje bardzo silną linię.
      Stackujemy się tutaj?? Dla mnie zbyt często on ma QQ, JJ, rzadziej KK lub AQ bądź AKs
  • 2 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Jakoś bym mu chyba nie uwierzył w QQ/JJ... jego linia wygląda bardziej na bleff, bo kto by tak rozgrywał monstera?
      Z (głupiej?) ciekawości bym callnął
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej przekliniak !

Pierwszym problemem w tej ręce jest to, że praktycznie gramy przeciwko unkowi. Gdybyś miał z nim jakąkolwiek historię to na podstawie podstawowych statów + c/r i AF można wstępnie ocenić villaina i dać mu wiarę, że trzyma na flopie te nutsy.

Drugim problemem jest fakt, że o ile villain prawie zawsze z KK (które chcielibyśmy tutaj widzieć) i AA leci z Tobą w stacki preflop, o tyle JJ i QQ są handami, które słabi gracze na niskich limitach rusha nie potrafią zrzucić i callują nagminnie OOP. W longrunie się ich świetnie w ten sposób eksploatuje, jednak ten board staje się dla Ciebie tutaj przez tę tendencję scary.

Jedyne do czego tu się mogę przyczepić to cbet na flopie - dałbyś tak do $4 - $4,5 bo takim sizingiem nic tutaj nie reprezentujesz.

Summa summarum - fold tutaj nie jest w żadnym wypadku błędem, podobnie zresztą jak broke - ja to osobiście rzadko folduję, jednak potem się nie dziwić jak mam swingi po 20 bi :)

pzdr