[NL2-NL16] QJo nl10

• Laforet
      Laforet
      Brąz
      na forum od: 14.01.2009 Posty: 878
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      Hero ($20.08)
      CO ($10.02)
      BTN ($21.31)
      SB ($19.02)
      BB ($43.35)

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is UTG Q: J:
      Hero raises to $0.35, 2 folds, SB calls $0.30, BB calls $0.25

Flop: J: :7d: Q: ($1.05, 3 players)
      SB bets $0.30, BB calls $0.30, Hero raises to $1.60, SB calls $1.30, BB calls $1.30

Turn: :3h: ($5.85, 3 players)
      SB checks, BB bets $1.60, Hero calls $1.60, SB calls $1.60

River: :3s: ($10.65, 3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $7.10, SB folds, BB folds

Final Pot: $17.75

Hero wins $17.22 (net +$6.57)

sb 33/19/5.2/103
      bb 53/25/0.8/98

znowu strata value ale po kolei

pf: troche luzne otwarcie z utg ale akurat stol byl 5handed wiec daje rade
      flop: soczysty raise dla value i dla ochrony na donk beta i coldcalla, troche sie zleklem jak sprawdzili go.
      turn: po tym jak ten pasywny gosc z bb walnal beta juz musialem wlaczyc swiatlo tak sie rpzestraszylem ze ma seta dlatego tylko call zeby ograncizyc pulle zwazywszy ze cala trojka bylismy mocno deep. i tutaj mysle ze duzo siana stracilem
      river: po ich checku bet chociaz mogl byc pewnie mniejszy cos 40-50% zeby jakies Qx sprawdzily?
  • 2 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: stand

F: stand

T: nie wiem czemu tylko call, tak tylko, ze jeśli złapał FD to sobie taniutko dobierał, dwa jak ja to mowie w takich sytuacjach, jeśli koleś w tak dziwny sposób gra seta... to bravo...no brainer rasie/shove, bo może mieć spokojnie J7, Q7, Qx, Jx, OESD+FD, FD.

R: dobry vb. od Qx, Jx bet w granicach 1/2 -3/4 puli jak najbardziej ok, nie uważam, zeby twoj bet byl za mocny dla Qx to prawie na pewno by sprawdziło, moim zdaniem obydwaj mieli Drawy i się obcięli.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676

pf: troche luzne otwarcie z utg ale akurat stol byl 5handed wiec daje rade
      Raczej unikałbym takiej ręki tym bardziej że jesteś deep z BTN i blindami. To że jest 5handed, to zmienia tyle że siedzisz na MP a przy 6 osobach otwierasz na MP QJo?

flop: soczysty raise dla value i dla ochrony na donk beta i coldcalla, troche sie zleklem jak sprawdzili go.
      Czasami myślę, że moje "soczyście", "dużo", "mocno" a większości ludzie się znacząco różnią. Serio!

Na flopie w momencie kiedy masz akcję masz w puli 1.6$, oni dorzucili już po 0.3$ czyli jeśli grasz raise 1.6$ muszą dorzucić 1.3$ żeby grać o 4.5$, to dla mnie jest "soczyste". Grałby do 2$ albo nawet więcej!

Turn: ten turn to blank! Co Ty grałeś raise/fold flop? Ja chcę się stackować licząc na AQ czy jakieś drawy (KT/T9) itd. Oni są fiszami i sprawdzą ze słabszymi rękoma, wykorzystaj to. Gram bet taki żeby na river wrzucić AI. W tym przypadku jest to 5.5$ czyli na river będzie ~17$ przy stacku ~10.5$.

River: oni raczej nie spasują AQ grałbym 60-70% jako std.