[NL20-NL50] KK NL50 deep top set fold??

• maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) On Game
      SB ($46.50)
      BB ($50)
      UTG ($20.23)
      UTG+1 ($20.60)
      UTG+2 ($92.52)
      Hero ($115)
      MP2 ($104)
      CO ($35.12)
      BTN ($87.89)

Dealt to Hero K:spade: K:club:

UTG calls $0.50, fold, fold, Hero raises to $2.50, fold, fold, BTN raises to $9, fold, fold, fold, Hero calls $6.50

FLOP ($19.25) Q:club: J:diamond: K:heart:

Hero checks, BTN checks

TURN ($19.25) Q:club: J:diamond: K:heart: 2:club:

Hero bets $11, BTN calls $11

RIVER ($41.25) Q:club: J:diamond: K:heart: 2:club: T:heart:

Hero ???

Villain:15/8/4.5 CB F :76 400h pierwszy 3bet z btna.

Na pre nie chcę izolować się na top range, dlatego tylko flatuje jego 3bet. Na flopie jego range widzę 99+, AK AQ. Myślę, że na takim flopie może check backować 99-TT i AK lub AQ. A cbetować AA-JJ lub AK. Na turnie gram już becik lecz sporo za niski no i R kompletnie niszczący mi akcję. Jak to gracie?
  • 3 odpowiedzi
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      mysle ze dobry bylby blockbet, ew bet 21$/ fold bo moze miec TT+/KQ nie tylko AA/AK/AQ ( z kq w jego range mamy 35%, bez kq jest 29%)
    • McAsa
      McAsa
      Brąz
      na forum od: 28.06.2009 Posty: 46
      Na takim flopie bet ok. 16-17$ i na kolejny 3bet się stackuję. Nie czekam na turna, bo właśnie każde T i A blokuje nam akcję.Villain może tu sprawdzić z wieloma kartami, a ty jeśli nie posiadasz najlepszej ręki to masz jeszcze outy na fulla.
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej maxxiseek !

Preflop jest ok, nie wyrzucasz tutaj jego Ax'ów, jakiś broadways, które często on tutaj będzie 3betował wiedząc, że Ty możesz luźno limpera izolować

Podpinam się pod McAsa - na takim boardzie on tutaj dużo swoich handów czeka, a na donka często tutaj sprawdzi z AA, Top2, TPTK, OESD, gutshotem. Tak więc flop bet / broke, T w przypadku jego callu nadal bet/broke :)

As played wyżej T !!

River jest messed up do granic możliwości. Jak dla mnie jest to check/fold niestety - on tutaj z setem niższym nie zabetuje, podobnie z dwoma parami. Villain tutaj 90% time trzyma tego Ax (bo z nim często się light3betuje izolatorów) i jestem częściej za c/f niż blockbet / fold.

pozdrawiam