[NL2-NL16] A5s nl10

• Lukasus
      Lukasus
      Srebro
      na forum od: 15.05.2007 Posty: 710
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $10.39
      SB:
      $10.91
      BB:
      $10.15
      MP2:
      $19.54
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $25.54

Preflop: Hero is BU with 5, A.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.40, CO calls $0.40, Hero calls $0.40, 2 folds, BB folds.

Flop: ($1.35) A, 6, T (3 players)
      MP3 bets $0.80, CO folds, Hero calls $0.80.

Turn: ($2.95) 8 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $1.40, MP3 calls $1.40.

River: ($5.75) 5 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $2.20, MP3 raises to $7.40, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $7.95.

Opponent 5/5 ale po 19 rękach, więc ciężko z tego wnioski wyciągać.
  • 5 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: okej masz fajne oddsy, na takiego nita jak coś trafisz.

F: calls wydaje mi się spoko w końcu jeśli ma PP, KQ to zapewne na turnie zwolni akcje.

T: hmm... twój bet szczerze nie widzę sensu, masz beznadziejnego Asa, a jego range jest spolaryzowany do lepszych rąk od twoich i gorszych które zapewne spasują.

R: no i tutaj miałbym łatwy calls, a tak ciężko bo ciężko, ale nie ma czegoś takiego jak c/r bluff na river na micro :D , good fold.
    • Lukasus
      Lukasus
      Srebro
      na forum od: 15.05.2007 Posty: 710
      Co do turna zapewne masz rację, chciałem mieć free shodown, ale plan wziął w łeb przez tą 5.

EDIT: Mój błąd. Nie na te rozdanie patrzyłem odpisując tutaj.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      nie wiem czy mowimy o tej samej ręce, ale jesli napis call Hero - nie oznacza twojego calla na flopie to nie wiem o czym my tu mówimy.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      Napisane przez Lukasus
      Co do turna zapewne masz rację, chciałem mieć free shodown, ale plan wziął w łeb przez tą 5.

EDIT: Mój błąd. Nie na te rozdanie patrzyłem odpisując tutaj.

Ok free showdown... hmm moim zdaniem jest to o tyle gorsze od chb, bo ja to widze tak

Stawiasz: wszyskie gorsze ręce pasują, jedyne value to jest od worsth Ax, FD i czasami Tx (ale to jest 5% szans ze względu na limit), wszystko co lepsze gra call albo rasie.

chb: PP, Tx- prawie zawsze zagrają chb i wtedy masz latwy vb,
      - dostajesz big beta - masz easy fold.
      - dostajesz kuszące oddsy robisz sobie snap calla i zwykle zobaczysz flusha i TPGK, ale czasami będzie to glupi bluff, albo jakies KK, QQ i w sumie wychodzisz na zero, albo minimalnie na -, ale za to masz bezcenna informacje.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      PRF: okej masz fajne oddsy, na takiego nita jak coś trafisz.
      Rywal jest tight i zapewne nie okaże się graczem o statach 47/7, ale raczej uważałbym z uznawaniem go za nita. Wystarczy że ma 5/5 a otworzy tę rękę i ma już 10/10, potem jeszcze z trzy razy dorzuci $ do puli i po 30 handach będzie miał staty std TAGa.

Pre call jest okej, ponieważ masz pozycję i rękę świetną do multiwayów.
      Flop: call z planem foldowania na turnie na bet.

Turn: tutaj raczej nie widzę wiele value, ponieważ rywal jest ogarnięty i nie masz z nim historii. Założyłbym że na turnie sam będzie betował FD, a rzadko sprawdzi x2 bet z np. KK/Tx dlatego uważam że check behind jest sensowny. Można też betować z zamiarem check behind river.

River: bet dla value od jakiś słabych Ax. Betowałbym jakieś 3$-3.5$. Tak jak zagrałeś... to masz zgadywankę ponieważ Twój bet wygląda słabo, ale czy on będzie blefował? Raczej nie. Według mnie może vbetować gorsze ręce i bym to sprawdził. Popsułeś sobie sytuację betując tak nisko i masz zgadywankę.