[NL2-NL16] KK nl10

• Lukasus
      Lukasus
      Srebro
      na forum od: 15.05.2007 Posty: 710
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

€0.05/€0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      10.00
      5.17
      12.76
      10.00
      11.13

Preflop: Hero is BB with K, K.
      MP3 folds, CO raises to €0.30, 2 folds, Hero raises to €0.90, CO calls €0.60.

Flop: (€1.85) 4, 7, A (2 players)
      Hero bets €0.90, CO raises to €1.80, Hero folds, CO gets uncalled bet back.

Final Pot: $2.75.

Aggresion flop 0.78 i frequency 20%. VPIP 28, PFR 8, raise to CB flop 10% 151 rąk
  • 5 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      A jakie jest pytanie, czy powinienś grać call, albo 4bet na flopie ?? odpowiedz brzmi NIE!
    • Lukasus
      Lukasus
      Srebro
      na forum od: 15.05.2007 Posty: 710
      Wybacz ale takich odpowiedzi nie oczekuje. Poza tym chyba chodzi Ci o 3bet na flopie ? Mnie interesuje jak to rozegrać dobrze.

Czekam na jakieś uzasadnienia, koleś był shortem i wydaje mi się, że dobrze zagrałem, ale nie wiem czy przy tej puli, tym jego stacku i tych kartach nie opłacałoby się jednak inaczej zagrać.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Napisane przez Lukasus
      Wybacz ale takich odpowiedzi nie oczekuje. Poza tym chyba chodzi Ci o 3bet na flopie ? Mnie interesuje jak to rozegrać dobrze.

Czekam na jakieś uzasadnienia, koleś był shortem i wydaje mi się, że dobrze zagrałem, ale nie wiem czy przy tej puli, tym jego stacku i tych kartach nie opłacałoby się jednak inaczej zagrać.

Sorry jeśli cię uraziłem, ale sam sprowokowałeś wstawiając rękę bez żadnego pytania.

Teraz jak pytasz to z przyjemnością postaram ci pomóc...

Nie nie powinienś grać calla, ani 3beta na jakiegokolwiek gracza na tym flopie twoje KK to trash hand, a dla shorta każda ręka typu Ax to monster więc on ma tam ich zdecydowanie najwięcej.

moim zdaniem jedyne co możesz zrobić inaczej to c/c flop c/f turn.
    • imfar
      imfar
      Brąz
      na forum od: 20.07.2009 Posty: 2 693
      Napisane przez deivid2
      moim zdaniem jedyne co możesz zrobić inaczej to c/c flop c/f turn.
      c/c to słaba opcja na flopie. Tak pasywny gość nie będzie tutaj betował nic słabszego niż AX.

Wszystko zależy od tendencji gościa do gry na późniejszych streetach.

Jeżeli jest równie pasywny i rzadko przyjdzie mu do głowy blefować tam z PP, to możesz grać c/f do końca.

Bez takiej wiedzy wolałbym tu jednak cBet/fold (tylko troszeczkę większy, tak za 1 €) dlatego, że masz bardzo suchy board, a A często byłby tu w twoim range i właściwie z wszystkiego poza AX, 77,44 go zrzucasz. potem masz już c/f

Oczywiście na cBet raise masz tu easy fold.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Czasami gram AI na preflopie, ponieważ:
      - i tak wrzucam spory % jego stacka
      - on jest słabym graczem (stack, staty)
      - mało podbija = ma mocny zkares
      = często sprawdzi na PF

Jako standard jakiś 3bet i wtedy na tym boardzie masz niestety pozamiatane. Standardem jest cbet i fold na raise, betowałbym z 1$ żeby ładniej wyglądało. Wtedy wiesz że na turnie i river on zagra check z np. TT a zabetuje tylko Ax i możesz uciec z rozdania.