[NL2-NL16] 87s nl2

• tcbkm721
      tcbkm721
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 134
      Witam :)

$0.01/$0.02 No Limit Holdem
      FullTiltPoker
      7 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($2.15)
      UTG+1 ($1.58)
      MP ($2.37)
      Hero ($2.12)
      BTN ($3.33)
      SB ($2.10)
      BB ($3.06)

Pre-Flop: ($0.03, 7 players) Hero is CO 8:spade: 7:spade:
      3 folds, Hero raises to $0.08, BTN calls $0.08, 1 fold, BB calls $0.06

Flop: J:heart: 4:spade: A:spade: ($0.25, 3 players)
      BB checks, Hero bets $0.18, BTN folds, BB raises to $0.46, Hero calls $0.28

Turn: 5:diamond: ($1.17, 2 players)
      BB checks, Hero checks

River: A:club: ($1.17, 2 players)
      BB checks, Hero checks

Moje zagranie nie było chyba najlepsze. Wydaje mi się, że jeżeli rozegrałbym to bardziej pasywnie to udałoby mi się kontrolować pulę, a w razie raise bym pasował, gdyby pot odds byłyby za małe żeby sprawdzić. Chociaż z drugiej strony to ja miałem inicjatywę... Sam już nie wiem jak byłoby poprawnie ;)
  • 2 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Przeniesione
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Nie rozumiem czemu chcesz grać to pasywniej. Jesteś chyba w tym momencie results oriented, bo tak naprawdę na preflopie masz tylko decyzję raise or fold, a cbet na flopie jest po prostu kontynuacją linii z preflopa. Ty dostałeś raise i teraz kombinujesz od tyłu co zrobić, żeby tego raise nie dostać, a nie możesz tak robić. Pytanie czy call jest tutaj ok na ten raise. Potrzebujesz oddsy 4:1, a dostajesz 2,2:1, czyli sporo ci brakuje. Na twoją korzyść gra fakt, że grasz z pozycją na villaina, dzięki czemu rosną twoje IO, ale ciężko odpowiedzieć na pytanie, czy villain będzie kontynuował agresję na turnie przy trzecim . Małym problemem jest też fakt, że nigdy nie drawujesz do nutsa. Na unka jest to sytuacja dość close i zarówno fold, jak i call są tutaj dopuszczalne. Jeśli sprawdziłeś to dalej grasz pasywnie.

Pozdrawiam.