[NL100+] NL100 ATs

• Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      $0.50/$1 No Limit Holdem
      HoldemManager
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG KendoThor ($41.55)
      UTG+1 check_7_11 ($111)
      MP1 ivanico10 ($226)
      MP2 WorkingP ($20.85)
      MP3 ILoveJesus ($98.50)
      CO danci ($70.50)
      BTN Hero ($109)
      SB viptrex ($38)
      BB MikeTysons ($100)

Pre-Flop: ($1.50, 9 players) Hero is BTN A T
      3 folds, WorkingP raises to $3.50, ILoveJesus calls $3.50, danci calls $3.50, Hero calls $3.50, 1 fold, MikeTysons calls $2.50

Flop: T 5 8 ($18, 5 players)
      MikeTysons checks, WorkingP checks, ILoveJesus checks, danci checks, Hero checks

Turn: 2 ($18, 5 players)
      MikeTysons bets $6, 1 fold, ILoveJesus calls $6, 1 fold, Hero calls $6

River: K ($36, 3 players)
      MikeTysons checks, ILoveJesus checks, Hero checks

Final Pot: $36

Call pre flop w takim multiway pocie z ATs po podbiciu shorta jest ok? ILoveJesus to dobry reg 15/12, natomiast danci to 24/3.
  • 5 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      1. Przeczytaj reszte ocen, zanim sie tutaj wypowiesz.
      2. Call pre jest ok, a czemu nie mialby?
      3. Czemu nie bet flop?
      4. Czemu nie raise turn?
      5. Czemu nie bet river?
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      1. Done.
      2. Otwierał short, z OP na pewno wsuwa na flopie. Moje ATs kiepsko tutaj wygląda i mo być tu często .. brakuje mi słowa :P
      Ilovejezus za pewne ma tu niską parkę, danci szeroko, w tym wyższe asy.

3. Rzeczywiście powinienem betować flop, b/f. Nikt nie wykazał agresji i właściwie obawiam się jedynie BB, bo może tu zagrać c/r jeżeli trafił.

4. To też jest zagadka :s_tongue: Zdecydowanie jeżeli nie na flopie to tutaj, gdyż praktycznie nie ma rąk mocniejszych od mojej.

5. Zamieniam tutaj swoją ręką w blef także chyba check wydaje mi się tutaj jedyną opcją po takim rozegranie.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      2. Masz easy call, bo masz pozycje nad tym 70$ fishem. Jezeli ktos ma reke w multiway pocie, to ograsz ich czesto nawet unimproved. A trafiajac cos, na fisha mozesz sie stackowac.

3. Owszem, jako ze nikt tutaj nie betuje, to masz czesto po prostu najlepsza linie, ale board daje mase drawow i ogolnie nie chcesz dawac freecardow. Masz tutaj latwy bet for value.

4. Oni ewidentnie sa tutaj slabi, dlatego tutaj bym raisowal for value.

5. Moim zdaniem K to jest blank. Jak ktos ma Kc, to vbetuje river. Wiec ja bym tutaj easy betowal for value, gorsze Tx czy tez 99 czy tez 8x moga sprawdzic.
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Przepraszam, bo nie wiem czy dobrze rozumiem czy odpowiedzi są zależny czy niezależne od siebie.

Chciałbyś to grać bet/f na każdym streecie (zakładam, że nie będzie tu donka na turnie jak zabetujemy flopa)?
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Na flopie gralbym b/f bardzo czesto, na turnie juz czesciej b/c w zaleznosci od frekwencji semiblefow od naszych przeciwnikow.