[NL2-NL16] AKo nl4

• michal765
      michal765
      Brąz
      na forum od: 07.08.2009 Posty: 31
      No-Limit Hold'em, $0.04 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG+1 ($3.83)
      MP1 ($9.48)
      MP2 ($2.06)
      MP3 ($2.15)
      CO ($14.60)
      Button ($6.39)
      SB ($2)
      Hero (BB) ($5.25)
      UTG ($5)

Preflop: Hero is BB with A, K
      UTG bets $0.14, 6 folds, SB calls $0.12, Hero calls $0.10

Flop: ($0.42) 6, 2, Q (3 players)
      SB bets $0.12, Hero calls $0.12, 1 fold

Turn: ($0.66) 5 (2 players)
      SB bets $0.33, Hero folds

Total pot: $0.66

Preflop - zastanawiałem się nad spasowaniem ręki - nie miałem pozycji, w puli było dwóch "tightów". Call bo musiałem dopłacić tylko 10c i liczyłem na A lub K na flopie

Flop - na donk bet nie robiłem reraise bo nie miałem kontaktu z boardem a liczyłem na dobranie A lub K, lub ewentualnie liczyłem że na Turnie villain zrobi check i wtedy będę mógł spróbować blefu
  • 2 odpowiedzi
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      call najgorszym rozwiazaniem.

grasz tam fold jesli nei czujemy sie pewnie rozgrywac AK po flopie, albo raise/fold w okolice 60c,

SB jest halfstackiem i jesli to CS to chcemy go wyizolowac natomaist UTG niekoniecznie musi tam miec nutsy a twoj squeeze z BB wyglada naprawde mocno, zrzuci tam pewnie AQ, i PP do JJ a moze nawet AK i QQ zaleznie od tego jakim jest graczem lub jakim ty jestes graczem w jego oczach.

na call pf od utg mozemy poprawic na flopie cbetem niezaleznie co spadnie tam juz gramy oczywiscie bet/fold no chyba ze spada A lub K bo to w sumie nasze outy :) jesli callnie nas SB to na jego check wstawiam stacka natomiast jesli zagra w miare normalnego donka to z ciezkim sercem pewnie zfolduje jak nie zlapie A lub K

jak dostaje 2 calle pf to pewnie jestem w lesie i na flopie wlasciwie pozostaje tylko ch/f
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

Tutaj spokojnie mozesz grac 3bet preflop! Kiedy dostaniesz akcje od UTg to mozesz spokojnie pozniej foldowac, ale akcje od SB chcesz tu dostac, bo on praktycznie nigdy nie ma tu lepszej reki! Jesli zostaniesz sprawdzony, mozesz jeszcze dobierac akcje na flopie.

W kazdym razie 3bet > call preflop !