[NL2-NL16] Aj Nl10

• asob
      asob
      Brąz
      na forum od: 16.07.2008 Posty: 2 571
      Ongame Network $10.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 945159
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $5.23
      SB: $3.10
      Hero (BB): $10.00
      UTG: $16.94
      UTG+1: $15.66
      MP1: $13.61
      MP2: $4.43
      CO: $10.00

CO posts a big blind ($0.10)

Pre Flop: ($0.25) Hero is BB with A :heart: J :club:
      UTG calls $0.10, 3 folds, CO checks, 2 folds, Hero raises to $0.60, UTG calls $0.50, 1 fold

Flop: ($1.35) 4 :heart: Q :spade: 9 :heart: (2 players)
      Hero bets $1.00, UTG calls $1

Turn: ($3.35) A :spade: (2 players)
      Hero bets $2.25, UTG calls $2.25

River: ($7.85) Q :diamond: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $7.85, Hero folds

36/4 af1.2 wtsd41 h244
  • 6 odpowiedzi
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      cos mi sie popieprzylo i na poczatku zrobilem opis jakbysmy grali na OL z CO :rage:

teraz opis wlasciwy:

as played tylko na river gram jakies 4,60 bet/fold, bet/call albo ch/c mysle ze jakby tam byl set to na turn dostalibysmy raise a jak UTG trafil tam z Qxhh to peszek i tyle, innych rak tam za bardzo nie widze a A4, A9 bijemy kickerem bo sparowaly sie QQ.

moze i dziwne linie ale koles ma niska agresje i wyglada jak klasyczny CS, ale zawsze mu moze cos odbic i chcialby zablefowac i o wyborze lini zdecydowalbym sugerujac sie gameflow.
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Napisane przez Nomedes
      cos mi sie popieprzylo i na poczatku zrobilem opis jakbysmy grali na OL z CO :rage:

teraz opis wlasciwy:

as played tylko na river gram jakies 4,60 bet/fold, bet/call albo ch/c mysle ze jakby tam byl set to na turn dostalibysmy raise a jak UTG trafil tam z Qxhh to peszek i tyle, innych rak tam za bardzo nie widze a A4, A9 bijemy kickerem bo sparowaly sie QQ.

moze i dziwne linie ale koles ma niska agresje i wyglada jak klasyczny CS, ale zawsze mu moze cos odbic i chcialby zablefowac i o wyborze lini zdecydowalbym sugerujac sie gameflow.
      Jak chcesz bet/foldować R wrzucając prawie cały stack? Jak dla mnie max to blockbet/fold w tym spocie i to w okolicach 1/4 puli.
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      to jest wlasnie w moim pojeciu blockbet, jak dla ciebie roznica miedzy value betem a blockbetem jest typu 20% puli a 70% puli to zle rozumiesz pojecie blockbet IMO

anyway ta linia i tak jest linia marginalna i moze i nie powinienem jej tutaj wrzucac zwazywszy na limit, nastepnym razem takie cos bede odpuszczal.
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Nie chodziło mi tutaj o linie tylko o sizing. Jak chcesz grać bet/fold wrzucając do puli 84bb przez 3 streety no to pozdrawiam.... Ale dla mnie raczej x/f.
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      Napisane przez maxxiseek
      Nie chodziło mi tutaj o linie tylko o sizing. Jak chcesz grać bet/fold wrzucając do puli 84bb przez 3 streety no to pozdrawiam.... Ale dla mnie raczej x/f.
      pieniadz niestracony to pieniadz zarobiony, sa ludzie ktorzy callna cie tam z Ax a nie zagraja raise nawet z nutsami/prawie nutsami bo uwazaja "ze pula jest juz dostatecznie duza" i sa to typy CS jesli taki koles cie przebija na river to nie tlumacz sobie calla matematyczna poprawnoscia tylko "zarabiaj pozostale 16bb" wez tez pod uwage ze ten bet jest skierowany pod przeciwnika ktory czesciej patrzy na to ile to jego bedzie kosztowac a nie ile tobie zostaje po tym w stacku a koles siedzi na 170bb.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

River?! Check/x bo przeciez nas tu zabija sparowana Q na river, a FD nas nie bedzie callowal! Ciagniemy value tylko od slabszych AX, ale to jest znacznie mniejsza czesc jego range niz QX oraz FD! Przy jego AF jestem sklonnym bardzo czesto tu c/f, slabsze bety czasami c/c, chcoiaz to mi sie nie podoba na ~calling station.

Ewentualnie blockbet/fold jest tu tez OK, ale malo tych AX jest tutaj, co mozemy je vbetowac.