[NL20-NL50] AA NL25 rush

• Montana76
      Montana76
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 550
      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($24.25)
      Hero ($25)
      MP1 ($52.81)
      MP2 ($9.50)
      MP3 ($21.87)
      CO ($14.26)
      BTN ($23.12)
      SB ($32.40)
      BB ($14.14)

Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is UTG+1 A:diamond: A:club:
      1 fold, Hero raises to $1, 4 folds, BTN calls $1, 2 folds

Flop: Q:spade: 9:heart: 10:club: ($2.35, 2 players)
      Hero bets $1.50, BTN raises to $3.50, Hero calls $2

Turn: 2:club: ($9.35, 2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: 10:heart: ($9.35, 2 players)
      Hero checks, BTN bets $5, Hero calls $5

UTG 19/19 po 31
      BTN 40/20/inf po 10 rekach

Czy jest jakas inna inna linia jaka mozna by to zagrac? Problemem jest tu ze po reraise'ie w jego rangu beda czesto sety i 2pary, na ktore sie wyilozuje 3betuja, a garajac call flop i ch/c turn czesto daje darmowa kartego jego draw'ujacym ukladom (QJ, JT czy nawet J9).

Jak to gracie?
  • 2 odpowiedzi
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Ja po tym raisie na flopie dużo częściej widzę właśnie Jx, które kupuje sobie cały board raisując. Przyznam, że nawet ciężki spot. Ja myślę, że ch/c T na blanka. River na blanka myśle, że można tutaj check/callować lub bet/foldować zależnie od jakiejś próbki, bo po 10 rękach ten gracz nie rysuję się na jakiegoś fisha, a może mieć po prostu jakiś rush kart. Na R na uzupełniające oesd myślę, że już tylko x/f.
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Cześć Montana !

Ręka dosyć problematyczna, nie powiem.

Wszystko znów odbywa się praktycznie na unka, 10 handów kompletnie nic nam tutaj nie powie.
      Sytuacja jest o tyle nieciekawa, że on tego mini-raise'a może Ci tu słać zarówno z układami, które bijesz - samą Top pair, top pair + gutshot (KQ dla przykładu), TP + OESD (QJ w tym przypadku), czyste OESD, czasem z airem na drawowatym boardzie - jak i układami, które już Cię biją - top2, sety, gotowy str8.

Jako że delikwent ma niepełny stack raczej możemy określić go jako mniej ogarniętego gracza i ja tutaj jestem skłonny, do 3bet/go broke na flopie.

Call raczej nie wchodzi nam tutaj w grę - jest masa kart, które jeszcze większy mindblast nam robią - załóżmy spada 8 lub K dające jack'owi tego strita, ale nadal bijemy czyste TP / spada tutaj kolejna Q, przestajemy bić TP, bijemy OESD itp. itd. Tak więc dla mnie jest to spot do raise/broke'u już na flopie. Zwiększamy tutaj wariancję przez takie coś, jednak taka to już specyfika rusha, że fishe z any Jx, TP, gutshotem potrafią nam się ślicznie wypłacić.

As played turn check jak najbardziej, river ez c/c (on teraz każdą damę będzie thin vbetować).

pozdrawiam