[NL20-NL50] AKs NL20

• pawras89
      pawras89
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 164
      iPoker No-Limit Hold'em, $0.20 BB (5 handed) - iPoker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) ($31.99)
      BB ($6.68)
      UTG ($20.21)
      MP ($20.81)
      Button ($20.43)

Preflop: Hero is SB with K, A
      1 fold, MP bets $0.60, 1 fold, Hero raises to $2, 1 fold, MP calls $1.40

Flop: ($4.20) Q, 6, K (2 players)
      Hero bets $3, MP raises to $7.80, Hero calls $4.80

Turn: ($19.80) J (2 players)
      Hero checks, MP bets $11.01 (All-In), Hero calls $11.01

River: ($41.82) 6 (2 players, 1 all-in)

Statystyki przeciwnika (vp/pr/3bet/fold to 3bet): 23/21/12/81 - ~400 rąk

Na tym stoliku graliśmy dosyć agresywnie, częste moje 3bety na tego przeciwnika. Raz grałem na niego 3bet/fold z blindów.

On tutaj z późnej pozycji podbija większość SC, wszystkie pockety, każde dwie twarze i calluje mój 3bet z pozycją myślę z 99-QQ, AJ-AK, może szerzej. Od KK i AA raczej dostałbym 4bet.

Na flopie mam tptk więc cbet żeby zobaczyć na czym stoję i po chwili zastanowienia dostaję mały raise. Myślę, że może tak grać z QQ, AhJh, AhQh, AK, albo nawet z 99-JJ żeby wyrzucić moje AJ-AQ,TT-JJ, więc call.

Na turnie dostaje dodatkowo gutshota, czekam bo betem wyrzucam blefy i sprawdzi mnie tylko lepszy układ. Przeciwnik zagrywa insta AI za lekko ponad pół puli. Potrzebuje być w około 27% lepszy żeby sprawdzić więc call.
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jezeli grasz na prawde agresywnie na tego przeciwnika to jego range na pewno nie wyglada tak jak go przedstawiasz.

calluje mój 3bet z pozycją myślę z 99-QQ, AJ-AK, może szerzej. Od KK i AA raczej dostałbym 4bet.

To wyglada jak normalny calling range na 3bety, a nie na regsa, ktory duzo 3betuje.

Tak czy inaczej jezeli grasz na niego agresywnie to nie powinienes sie nawet dwa razy zastanawiac nad allinowanie tego flopa. Przeciwnik moze grac w ten sposb gorsze Kx oraz cala mase draw ( , JT, AJ, AT). Jest tez szansa, ze po prostu robi jakiegos spaz bluffraisa z air.

Myślę, że może tak grać z QQ, AhJh, AhQh, AK, albo nawet z 99-JJ żeby wyrzucić moje AJ-AQ,TT-JJ, więc call.

Z 99-JJ zawsze bedzie callowal.