[NL20-NL50] JJ nl30

• Simcio
      Simcio
      Brąz
      na forum od: 06.09.2010 Posty: 333
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($29.81)
      BB ($31.55)
      UTG ($44.06)
      UTG+1 ($66.97)
      UTG+2 ($29.03)
      MP1 ($15.10)
      MP2 ($28.50)
      MP3 ($25.57)
      CO ($22.01)
      BTN ($11.70)

Dealt to Hero J:diamond: J:heart:

UTG raises to $1.20, fold, UTG+2 calls $1.20, fold, fold, fold, fold, BTN calls $1.20, Hero calls $1.05, fold

FLOP ($5.10) 6:club: 4:club: 5:club:

Hero checks, UTG checks, UTG+2 bets $0.75, BTN folds, Hero calls $0.75, UTG calls $0.75

TURN ($7.35) 6:club: 4:club: 5:club: 2:heart:

Hero checks, UTG checks, UTG+2 bets $1.35, Hero calls $1.35, UTG calls $1.35

RIVER ($11.40) 6:club: 4:club: 5:club: 2:heart: T:heart:

Hero checks, UTG checks, UTG+2 bets $3.15, Hero calls $3.15, UTG calls $3.15

UTG 15/10/2.7 cbet flop 91 %/ fold to 3bet 35 % po 26k hands
      UTG +2 51/20/14 po 36 hands miałem notkę, że kreuje się na fisha

1) Squizz prf czy call OOP ?
      2) Board koszmarny po prostu ! Wszystkie drawy tu są możliwe, jak gramy ? ch/f ? na taki niski bet postanawiam callować i ponownie na T i R gdy fish betuje tak tu, chociaż naprawdę IMO spot bardzo close. NA R 3 daje strita, biją mnie tu sety, ja trzymam tu OP.
  • 3 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Preflop squeeze.
      Ja chcę wywalić UTG z rozdania dlatego c/r flop.
      Drugim wyjściem jest donkbet.
      c/c mi się strasznie nie podoba bo UTG ma teraz oddsy na to by sprawdzić z 7 :diamond: 7 :heart: .
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Ze względu na obecność takiego fisha w rozdaniu preferuję SQZ pre. Dostajesz tym samym informację od UTG czy czasem nie ma mocniejszej overpary i w zasadzie robiąć ten SQZ zaosczędzasz więcej pieniędzy gdy on Ciebie 4betuje niż gdybyś postflop opłacał z overparą jego overparę. No i do tego chcesz wrzucić tutaj więcej pieniedzy pre na tego słabego gracza

As played Flop to dla mnie bardzo łatwy rise na taki donkbet. Zauważ, że UTG tutaj będzie pasował nawet AA widząc taką akcję, bo nie dość, że Ty przebijasz na niebezpiecznym boardzie to on nie ma bladego pojęcia co zrobi UTG+2 i myślę, że bez nfd on tutaj będzie się poddawał.

As played Turn to paskudna karta, ale jego sizing nie wygląda na monstera tylko rękę typu TP albo draw, dlatego znowu preferuję rise. Problem jest taki, że nie masz tutaj pozycji i nie wiesz czy uda Ci sie na Turnie wyrzucić UTG z rozdania.

Na Riverze problem jest taki, że masz wciąż UTG w rozdaniu i przez to całe zamieszanie i małe bety on może mieć tutaj zarówno A-high jak i OP mocniejszą niż Twoja i przez to pomimo bycia ahead vs. UTG+2 nie wygrasz tego rozdania. brak agrseji z Twojej strony mści się właśnie na takie spsooby. Anyway, oddsy dobre - call na pewno jest dobry.

Pozdrawiam
    • Simcio
      Simcio
      Brąz
      na forum od: 06.09.2010 Posty: 333
      No właśnie, wszystko to ten brak pozycji i brak sqz pre :) Dzięki Yacu za oceny, forum ruszyło pełną parą :D ( przypadkowo nacisnąłem, że chcę ponowną ocenę, wybacz)