[NL20-NL50] nl25 AJ mono board

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema przeciwnik to gracz 86/52/9 po 14 rękach.

Może powinienem squizzować na preflopie jednak zdecydowałem się na call.

Na turnie normalnie gram fold. Jednak po statach gracz wydawał mi się troche maniakiem co prawda po tak małej próbce chyba nic nie można powiedzieć.
      Wylewelowałem się do zagrania shove :D bo stwierziłem ze pewnie mnie sprawdzi z drawem i Ax.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($26.06)
      SB ($15.05)
      Hero (BB) ($25.65)
      UTG ($34.56)
      MP ($24.63)

Preflop: Hero is BB with A:diamond: , J:spade:
      UTG bets $0.87, 2 folds, SB calls $0.75, Hero calls $0.62

Flop: ($2.61) 4:club: , A:club: , Q:club: (3 players)
      SB checks, Hero checks, UTG checks

Turn: ($2.61) 7:spade: (3 players)
      SB checks, Hero bets $2, 1 fold, SB raises $5.50, Hero raises to $24.78 (All-In), SB calls $8.68 (All-In)

River: ($30.97) Q:diamond: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $30.97
  • 3 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jakie sa statsy UTG? Jezeli jest tight to fold preflop. AJ gra kiepsko na UTG oop. Mozesz tez 3betowac, ale to zalezy ile koles raisuje.

Flop to std check.

Na turnie ja albo po prostu pasuje, albo calluje raz, bo koles zrobil taki maly raise. Shove to super overplay. Generalnie nie mysle, zeby przeciwnik gral zbyt czesto w ten sposob Ax. Jezeli ma to na pewno calluje. Donki nie graja agresywnie fd na turnie.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez ZZZet
      Jakie sa statsy UTG? Jezeli jest tight to fold preflop. AJ gra kiepsko na UTG oop. Mozesz tez 3betowac, ale to zalezy ile koles raisuje.

Flop to std check.

Na turnie ja albo po prostu pasuje, albo calluje raz, bo koles zrobil taki maly raise. Shove to super overplay. Generalnie nie mysle, zeby przeciwnik gral zbyt czesto w ten sposob Ax. Jezeli ma to na pewno calluje. Donki nie graja agresywnie fd na turnie.
      Serio ch F jest best??

mamy TPGK na takim flopie może nie jest to wymarzona ręka ale często jesteśmy do przodu ale przeciwnicy mają na nas duże potequity dlatego jak dla mnie powinnismy to donkować for protection.

UTG nigdy nie zagra tu cbet z air więc po naszym bet jesli robi jakiś move to mamy easy fold. Plus może sprawdzić z KcX czy KQ /AT. Fish sprawdzi mase słabszych rąk, a to właśnie go chcemy sobie wyizolować.

Więc imo betem wyciągamy najwięcej value i informacji o range kolesi.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Serio ch F jest best?? mamy TPGK na takim flopie może nie jest to wymarzona ręka ale często jesteśmy do przodu ale przeciwnicy mają na nas duże potequity dlatego jak dla mnie powinnismy to donkować for protection. UTG nigdy nie zagra tu cbet z air więc po naszym bet jesli robi jakiś move to mamy easy fold. Plus może sprawdzić z KcX czy KQ /AT. Fish sprawdzi mase słabszych rąk, a to właśnie go chcemy sobie wyizolować.

Nie da sie powiedziec czy check czy bet jest najlepszy bez zadnych readow na temat gry UTG. Donkowanie i checkowanie jest OK, wszystko zalezy od tego na kogo grasz. Niektorzy cbetuja 100% ranga na ace high flopach, niekotrzy na monotone itd.